Telefon stacjonarny dla dziadków

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Zulugula
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:11

Telefon stacjonarny dla dziadków

Post autor: Zulugula »

Przeprowadzamy moich dziadków do drugiego mieszkania i pomyślałam, że im zrobię miły prezent. W tym celu oglądam Telefony stacjonarne Z sekretarką na Ceneo. Mój brat się uparł, żeby kupić im komórki, ale sami powiedzieli, że nie będą się na starość uczyć nowych technologii. Przecież jeszcze się używa takich urządzeń i nie wszędzie wyparły je smartfony. Poza tym to starsze osoby i chyba trzeba to uszanować. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Telefon stacjonarny dla dziadków

Post autor: Kimin »

My dziadkom kupilismy takiego specjalnego smartfona z duzymi przyciskami i wzielismy abonament w https://www.upc.pl/telefon/uslugi-komorkowe/ tam wszystko im poustawialismy na szybkie wybieranie i bez problemu obsluguja :)
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Telefon stacjonarny dla dziadków

Post autor: kermit »

Czy koniecznie musi on być stacjonarny? moim dziadkowie mają telefon komórkowy i świetnie sobie z nim radzą, a ja mam z nimi stały kontakt. Dostali aparat dla seniorów, który jest naprawdę niebywale prosty w obsłudze. Zostało mi tylko jeszcze zdecydować, która sieć będzie dla nich najkorzystniejsza. Na szczęście informacje z tej strony http://movamobile.pl/ pomogły mi w ostatecznej decyzji.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Telefon stacjonarny dla dziadków

Post autor: terdan »

Jak dla dziadków to ja bym pomyślała jeszcze o czymś takim jak opaska dla seniora sos . Jeśli babcia czy dziadek jest w domu to ok, ale jak gdzieś wyjdzie to taka opaska się przydaje. Tak dla większego bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Telefon stacjonarny dla dziadków

Post autor: chunn »

terdan pisze: ↑20 lis 2019, 19:08 Jak dla dziadków to ja bym pomyślała jeszcze o czymś takim jak . Jeśli babcia czy dziadek jest w domu to ok, ale jak gdzieś wyjdzie to taka opaska się przydaje. Tak dla większego bezpieczeństwa.
Może być jakaś starsza komórka, byle osoba nie miała problemu z obsługą. Możesz nawet znaleźć tanie telefony wśród ogłoszeń w sieci https://pokato.pl/elektronika/telefony-komorkowe
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Telefon stacjonarny dla dziadków

Post autor: kaniks »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://czujniki.com.pl/
ODPOWIEDZ