Teczki firmowe Poznań i okolice

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Rołand1

Teczki firmowe Poznań i okolice

Post autor: Rołand1 »

Chciałbym zlecić wydruk teczek z logo mojej firmy. Prowadzę kancelarię i uważam, że będzie to wyglądało bardzo profesjonalnie.
Niestety drukarnia, której zlecam wydruk wizytówek, nie robi czegoś takiego, jak firmowe teczki. Możecie polecić jakąś inną firmę z okolic Poznania, która podejmie się tego tematu?
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 33
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:19

Re: Teczki firmowe Poznań i okolice

Post autor: farah557 »

Spróbuj zapytać w tej drukarni, widzę, że mają nawet na tronie internetowej o tym wspomniane https://www.kseroa0.pl/teczki-firmowe/ :)
drukuję u nich wizytówki i jestem bardzo zadowolona z jakości usług :)
nieruś

Re: Teczki firmowe Poznań i okolice

Post autor: nieruś »

W Krakowie jest fajna drukarnia Zebra Print https://zebradruk.pl/ , która może Wam pomóc. Wydaje mi się, że jest tam naprawdę wiele usług, które was zainteresują. Ja myślę o działaniu z ploterem, bo to przecież jest dla mnie dobra możliwość. Będę mogła się promować się na wielkim formacie i to mi odpowiada. Mają 3 placówki, a ja idę na Rakowicką.
OskarPąk

Re: Teczki firmowe Poznań i okolice

Post autor: OskarPąk »

nieruś pisze: ↑02 gru 2020, 23:17 W Krakowie jest fajna drukarnia Zebra Print zebradruk.pl/ , która może Wam pomóc. Wydaje mi się, że jest tam naprawdę wiele usług, które was zainteresują. Ja myślę o działaniu z ploterem, bo to przecież jest dla mnie dobra możliwość. Będę mogła się promować się na wielkim formacie i to mi odpowiada. Mają 3 placówki, a ja idę na Rakowicką.
Koleżanka brała u nich dla swojego biura Detektywistycznego w Poznaniu
Kiść

Re: Teczki firmowe Poznań i okolice

Post autor: Kiść »

Bardzo dobrą drukarnię sieciową można znaleźć na następującej stronie internetowej: https://www.jkbprint.pl/broszury Jest to profesjonalna drukarnia z bardzo korzystnymi cenami. Jego ofertę obejmują kalendarze, plakaty, ulotki itp. Ceny są bardzo atrakcyjne i można korzystać z rabatów. Chcę samodzielnie zamówić gadżety reklamowe dla firmy i właśnie tam mam zamiar to zrobić.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Teczki firmowe Poznań i okolice

Post autor: kaniks »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://bingraf.pl/
ODPOWIEDZ