Tanie środki czystości

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Zaida_61
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 3:57

Tanie środki czystości

Post autor: Zaida_61 »

Od lat prowadzę firmę, ale nigdy ceny środków czystości nie były aż tak wysokie... tragedia. Szukam taniej hurtowni we Wrocławiu, gdzie będę robił większe zapasy. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 10:31

Re: Tanie środki czystości

Post autor: Romuald »

We Wrocławiu jest tylko jedna, słuszna hurtownia środków czystości - Ponpran. Mają tam ma prawdę dobre ceny i bardzo dobre produkty.
Maruś77

Re: Tanie środki czystości

Post autor: Maruś77 »

Właśnie sporo osób szuka tanich środków czystości, bo nikt nie lubi wydawać zbyt wiele na tak zwaną chemię domową. Wydaje mi sie, że domowe środki czystości najlepiej kupować z internetu, ponieważ ceny produktów w sklepach internetowych bywają wyraźnie niższe.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Tanie środki czystości

Post autor: rudolf »

Samych środków czystości jest faktycznie całkiem sporo i moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest to, aby wybrać te właściwe. Jakiś czas temu ja zamawiałem środki czystości z kliknij tutaj i jestem zdania, że był to bardzo dobry wybór. Tym bardziej, że w końcu każdemu z nas zależy na środkach wysokiej jakości.
sprząta43

Re: Tanie środki czystości

Post autor: sprząta43 »

Środki czystości jak również kosmetyki do ciała możesz znaleźć na https://www.roem.pl/ Bardzo podoba się mi ich sklep bo znajdę tam zawsze wszystko czego szukam, po szampony i ampułki do odżywiania włosów. Są tam produkty do pielęgnacji całego ciała i pomocne w leczeniu łuszczycy,. Jest to bardzo profesjonalny sklep.
ewuś

Re: Tanie środki czystości

Post autor: ewuś »

Od jakiegoś czasu zamawiam tylko ekologiczne środki czystości. Najczęściej jednak robię zakupy w https://sklepinco.pl/ , ponieważ producent posiada najkorzystniejszą ofertę. Wybór jest bardzo duży i przede wszystkim ceny tutaj nie są jakieś wygórowane, więc warto tutaj zajrzeć
ODPOWIEDZ