Szkoła prywatna

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
partyzantos
Posty: 72
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:49

Szkoła prywatna

Post autor: partyzantos »

Coś, co mnie interesuje to szkoła prywatna Gdańsk - którą warto wybrać? Chodzi o to, że ciężko jest wybrać jakąś konkretną, która by się czymś wyróżniała - przynajmniej ja mam takie odczucie. Może Wy macie coś ciekawego w tej materii do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Zulugula
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:11

Re: Szkoła prywatna

Post autor: Zulugula »

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym za bardzo jaką szkołę wybrać dla dziecka, bo mam jedną dosłownie pod domem i tam je zapisałam. Nie mam żadnych zastrzeżeń do edukacji może tylko takie, że coraz więcej zeszytów i książek trzeba kupować. Właśnie znalazłam na Ceneo artykuły papiernicze https://www.ceneo.pl/Artykuly_papiernic ... eszyty.htm i muszę dla córci zrobić jakiś ich zapas.
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Szkoła prywatna

Post autor: bizmaj »

Szkoły prywatne rzeczywiście są teraz popularne i sporo osób tutaj puszcza swoje dzieci. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma dobre opinie i tutaj dzieci uczą się w małych klasach. Nauczyciele też mają duże doświadczenie, więc dobrze uczą.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 45
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:37

Re: Szkoła prywatna

Post autor: dorotija »

Uważam, że rodzice powinni inwestować w edukację dzieci już od najmłodszych lat, Idąc tym tokiem myslenia zdecydowałam się zapisać córkę do prywatnej szkoły podstawowej Te Vizja w Warszawie ( w Gdańsku też mają swoją placówkę). pWysoki poziom nauki, duża ilośc ciekawych zajęć dodatkowych ( sportowych, artystycznych i typowo naukowych).
Awatar użytkownika
gilor
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Szkoła prywatna

Post autor: gilor »

Jesli chodzi o Gdańsk to koniecznie zerknij sobie koniecznie na ofertę Te Vizji https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206017 ... 1518604893. Mój syn chodzi tu teraz do 3 klasy i lepszej placówki nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Małe klasy, super nauczyciele, pomocna durekcja. Jest też wiele ciekawych zajęć dodatkowych np sportowych czy artystycznych.
Awatar użytkownika
Dana
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:04

Re: Szkoła prywatna

Post autor: Dana »

W Łodzi też działa świetna szkoła prywatna, o której więcej poczytacie tu: https://szkolaeuropejska.pl/. Warto się zainteresować, tym bardziej, że w ofercie mają zarówno szkołę podstawową, jak i liceum, po którym można zdawać dwujęzyczną maturę.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:36

Re: Szkoła prywatna

Post autor: Dariusz »

bizmaj pisze: ↑29 maja 2019, 12:05 Szkoły prywatne rzeczywiście są teraz popularne i sporo osób tutaj puszcza swoje dzieci. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma dobre opinie i tutaj dzieci uczą się w małych klasach. Nauczyciele też mają duże doświadczenie, więc dobrze uczą.
Zgadzam się w 100%. To naprawdę bardzo dobra szkoła. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. U mnie w klasie syna jest tylko 14 dzieci, więc super warunki do nauki tam mają. Nie to co w publicznych.
Awatar użytkownika
qinka
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:07

Re: Szkoła prywatna

Post autor: qinka »

no to i ja dołączam do grona zadowolonych rodziców uczniów z Te Vizji polecam tą szkołę wszystkim. Zrobili na mnie mega dobre wrażenie już podczaqs dni otwartych a teraz, z każdym kolejnym rokiem nauki mojego dziecka przekonuję się, że to był dobry wybór :)
Awatar użytkownika
gemka
Posty: 28
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:08

Re: Szkoła prywatna

Post autor: gemka »

Prywatne szkoły rzeczywiście cieszą się teraz popularnością. Jest ich także coraz więcej, więc można sprawdzić, jaka będzie najlepsza. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia dziecku dobre warunki. Malutkie klasy sprawiają, że atmosfera na lekcjach jest swobodna i dziecko szybko się uczy.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Szkoła prywatna

Post autor: fanlechbiznes »

W kwestii LO bardzo polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie, to szkoła która potrafi przygotować do egzaminu dojrzałości. Poziom nauki jest tam bardzo wysoki, uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach dodatkowych a nawet osiągnięcia.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Szkoła prywatna

Post autor: mmka992 »

Powiedzcie mi, czy nie myślicie może o tym, aby zająć się zawodem elektryka? Na stronie https://viessmann.plus/ znajdziecie sobie szkołę dla dorosłych, dzięki której będziecie mogli otrzymać tytuł zawodowy elektryka. Jak najbardziej będziecie mogli uczyć się wszystkiego, co jest podstawową wiedzą.
jukał23

Re: Szkoła prywatna

Post autor: jukał23 »

Jeśli planujecie założyć prywatną szkołę to z pewnościa przydada się wam solidne wyposażenie, takie jak biurka, krzesła itp. I przychodzę z pomocą, bo moja kolezanka ostatnio zamawiała tego typu produkty i korzystała z oferty https://cezas.com.pl/meble-szkolne-i-pr ... pm-37.html - dostarczyli bardzo dobrej jakości meble, dlatego chcę też ich Wam polecić :) Mają naprawdę atrakcyjne ceny.
Zbyszek92Ź

Re: Szkoła prywatna

Post autor: Zbyszek92Ź »

O ile szkoła podstawowa zazwyczaj wybierana jest najbliżej domu czy pracy rodziców i decydują o tym dorośli, o tyle ze szkołą średnią jest już zupełnie inaczej. Tą decyzję dziecko powinno podjąć samodzielnie lub po konsultacjach z rodzicami. Wybór nie jest prosty i często może stwarzać problemy. Na stronie https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/m ... tow-i-burs znajdziecie listę szkół objętych programem Horyzonty.
baś

Re: Szkoła prywatna

Post autor: baś »

Jeśli chodzi o szkołę, to zapewne będziecie potrzebować tanich podręczników. Jak szukacie dobrej strony online z dostępnym ogromnym wachlarzem ofertowym, to bezwzględnie powinniście sprawdzić ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-epo ... 05863.html . Moim zdaniem to idealne księgarnia na zakupy podręczników oraz książek w dobrych cenach.
ODPOWIEDZ