Szachy online za darmo, bez rejestracji

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
dezka

Szachy online za darmo, bez rejestracji

Post autor: dezka »

Szachy online za darmo, bez rejestracji
Szachy vs komputer-świetna gra online do treningu mózgu. Jest to darmowy symulator szachisty w języku rosyjskim, z oszałamiającą grafiką 3D, możliwością grania na pełnym ekranie i zapisywania partii szachowej na komputerze za darmo. Bez rejestracji i instalacji masz maksimum!
Nowe szachy online za darmo, bez rejestracji.
Każdy, kto chce grać w szachy z komputerem, otrzymuje darmowy symulator online z wyborem poziomu. Początkujący Szachy mogą być przeszkoleni z 1 poziomu trudności. Komputer bawi się wskazówkami i odtwarza proste partie. W trybie od 3 do 6 poziomów komputer gra bardzo szybko, "myśli" nie więcej niż sekundę. Jest to dobre ustawienie do gry w szybkie szachy, gdy bardzo krótki czas jest podświetlony na myśl. Najtrudniejsze partie w trybie rozszerzonym (od 7 do 10 poziom), gdzie komputer gra na poziomie prawdziwego silnego gracza.
W przeciwieństwie do innych symulatorów online, szachownica i figury mistrza szachów są wyświetlane w 3D jako obiekt wolumetryczny. Można grać w widoku obrazu szachownicy (widok z góry), wybrać realistyczny wyświetlacz, jak z prawdziwym przeciwnikiem lub cokolwiek innego do woli.
Jak grać w szachy z komputerem.
Kliknij "nowa gra", aby rozpocząć grę i ustaw poziom trudności w zależności od poziomu umiejętności.
Sterowanie w grze.
Ruch na szachownicy odbywa się za pomocą myszy: kliknij kształt i najedź kursorem na pole. Wszystkie możliwe ruchy są podświetlone na Zielono, aby potwierdzić, kliknij komórkę, którą chcesz zająć. Jeśli zmienisz zdanie, usuń zaznaczenie odpowiednim przyciskiem.
Obrazek