studnie głębinowe

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Filipuś23

studnie głębinowe

Post autor: Filipuś23 »

Hej, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Interesuje mnie firma, która zbuduje studnie bielsko. Nie znam żadnej takiej firmy, a przeszukałem mnóstwo stron w internecie. Chciałbym skorzystać z usług kogoś doświadczonego kto wykona studnie bez problemu. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
mitulaś

Re: studnie głębinowe

Post autor: mitulaś »

Nie chcę się mądrować, ale mi się to wydaje dziwne, że każdy z nas tak naprawdę ma inne podejście do ekologii. Moim zdaniem powinniśmy mieć "zaprogramowane" dbanie o środowisko. Kiedy rozmawiałam z bratem i powiedziałam mu, że chcemy robić studnie i pompy głębinowe zakładać, to mnie wyśmiał. A ja wiem, ze kiedyś mi się to zwróci.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: studnie głębinowe

Post autor: rudolf »

Faktycznie samo posiadanie własnej studni jest jak najbardziej bardzo dobrym rozwiązaniem i ja również taką u siebie posiadam. Muszę przyznać, że całkiem niedawno miałem okazję także kupić pompę zatapialną. Fajny ich wybór mają w sklepie https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne,c9.html i każdemu mogę go polecić.
tutptuś

Re: studnie głębinowe

Post autor: tutptuś »

W sumie doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma to jak dobry silnik studni, czy dobra jakościowo pompa. I w tym temacie to ja też coś mam do polecenia. To takie https://www.dambat.pl/pobierz.html pompy. One są przede wszystkim dobrej jakości, a też trzeba powiedzieć, że producent je dopracował, po lekkich upadkach.
mórilski

Re: studnie głębinowe

Post autor: mórilski »

Samozasysającą pompę do paliwa znalazłem w firmie Aquatik która dostarczyła wystarczająco wydajną pompę do obsługi zadań w moim przydomowym warsztacie. Sprzęt niezawodny i przyjazna obsługa ze strony firmy. Serdecznie polecam kontakt z takimi firmami.
ODPOWIEDZ