studnie głębinowe

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Piotruś23

studnie głębinowe

Post autor: Piotruś23 »

Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Poszukuje firmę, która zbuduje studnie głebinowe bielsko. Niestety nie mam pojęcia która firma jest warta uwagi oraz w jaki sposób szukać takich firm. Może powiecie mi na co powinienem zwracać uwagę? Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: studnie głębinowe

Post autor: rudolf »

Ogólnie samo posiadanie studni głębinowej jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno warto się tym tematem zainteresować. Ja również czytałem już na stronie https://drdom.pl/jak-wykonac-studnie-gl ... a-dzialce/ w jaki sposób w ogóle wykonać taką studnię głębinową.
Bożko

Re: studnie głębinowe

Post autor: Bożko »

Jak najbardziej studnie głębinowe są bardzo fajnym rozwiązaniem i muszę przyznać, że ja również chcę u siebie nią postawić. Już nawet czytałem na stronie https://123budujemy.pl/pompa-pionowa-ja ... tosowanie/ o pompach pionowych i jestem przekonany, że jest to coś niezwykle ważnego.
Romuś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Romuś »

Jeśli chodzi o moje wybory to ja również jestem zwolennikiem posiadania studni głębinowych i muszę przyznać, że właśnie na ten moment jest ona na etapie budowy. Ja w międzyczasie przejrzałem doskonałe zestawy głębinowe https://ogrody24.pl/zestawy/zestawy-glebinowe gdyż wiem, że są one niezbędne.
Kamich

Re: studnie głębinowe

Post autor: Kamich »

Właśnie od wczoraj jestem posiadaczką pięknej studni głębinowej na mojej działce w Brennej (województwo śląskie). Odwiert studni głębinowej trwał tylko 1 dzień, oprócz tego firma Hydroodwierty wykonała wcześniej badania gleby celem znalezienia wody na działce. Bardzo polecam tą firmę, jeżeli tylko ktoś szuka kogoś kto wykona dla niego studnie głębinowe Brenna. Fachowcy, jeszcze raz polecam.
ODPOWIEDZ