studia podyplomowe fizjoterapatia

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
adżela

studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: adżela »

Nie znam się na tym, co robić, ani jak działają ogólnie uczelnie, a przede mną odpowiedni wybór szkoły. I stąd moje pytanie jest o coś takiego jak studia podyplomowe fizjoterapia . Czy Waszym zdaniem Mazowiecka Uczelnia Medyczna to dobry plan ? Wiecie coś więcej o niej?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: Szefowa »

A czy ktoś z Was jest już po takich studiach i planuje właśnie otworzyć własny gabinet fizjoterapii? Czy wiecie już, z jakiego oprogramowania będziecie korzystali? Ja polecam Wam program RSQ Physio, który posiada bardzo intuicyjny interfejs. Jestem przekonana, że będziecie z niego zadowoleni ;)
fijoł433

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: fijoł433 »

Teraz na szczęście wybór kierunków jest ogromny. Uczelnie idą również z duchem czasu i umożliwiają kształcenie zdalne. Słyszeliście o tym? Dzięki takiej opcji mogłam podjąć studia na AEH w Warszawie. Bardzo sobie cenię taką formę studiowania. Umożliwiło to też studiowanie w pandemii.
aluś77

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: aluś77 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w dobrej jakosci szkole podyplomowa. Co sądzicie o tej uczelni https://www.ssw-sopot.pl Co sądzicie? Moim marzeniem jest studiowac w Trojmiescie,blisko morza, Obecnie studiuje w Warszawie. Co sądzicie o fizjoterapi? Chętnie poznam wasze opinie.
jóska

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: jóska »

ja zrobiłam magistra z fizjoterapii a potem też postanowiłam jeszcze bardziej rozwijać się w tym kierunku. na studia podyplomowe wybrałam jednak osteopatię i uważam, ze to strzał w 10 :) taki kierunek jest na pewno na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie :) polecam bo poziom zajęć jest bardzo wysoki a same zajęcia bardzo ciekawe, prowadzone przez międzynarodową kadrę wykładowców.
danarać

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: danarać »

adżela pisze: 23 cze 2021, 15:32 Nie znam się na tym, co robić, ani jak działają ogólnie uczelnie, a przede mną odpowiedni wybór szkoły. I stąd moje pytanie jest o coś takiego jak studia podyplomowe fizjoterapia . Czy Waszym zdaniem Mazowiecka Uczelnia Medyczna to dobry plan ? Wiecie coś więcej o niej?
Myślę, że warto dbać o swoje relacje i swoje zdrowie. No i oczywiście również należy myśleć o czymś takim jak karta badania fizjoterapeutycznego . Jeśli nie jesteśmy lekarzami, to chociaż powinniśmy wiedzieć, co oni nam wystawiają. W razie czego możemy prosić o odpis.
haanula

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: haanula »

@jóska wiele pozytywnych opinii czytałam już na temat tej uczelni. Myślę, ze warto jednak dodać, że oni jakiś czas temu zmienili nazwę i teraz działają jako Warszawska Akademia Medyczna. Wysoki poziom, dobra organizacja zajęć. Nie bez powodu są uważani za pierwszą w kraju niepubliczną uczelnię medyczną akademicką.
Galeon

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: Galeon »

Jesli chodzi o fizjoterapie, to sporo osob poleca tą uczelnie https://wsf.wroc.pl/kierunek-fizjoterapia także moim zdaniem warto wziąć pod uwagę :) moim zdaniem fajny poziom tam mają
ronin

Re: studia podyplomowe fizjoterapatia

Post autor: ronin »

Firma https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kurs ... o-kadrowe/ oferuje kursy księgowo-kadrowe, które pomagają w zdobyciu wiedzy niezbędnej do pracy w działach księgowości i kadr. Strona kursów księgowo-kadrowych zawiera szczegółowe informacje o programach, które obejmują takie zagadnienia jak rachunkowość, zarządzanie kadrami oraz przepisy prawa pracy. Kursy te są idealne dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć cenne umiejętności.
ODPOWIEDZ