Studia medyczne, gdzie?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Studia medyczne, gdzie?

Post autor: Nowinka »

Na http://mum.edu.pl/studia-jednolite-magi ... joterapia/ jest dostępna oferta Mazowieckiej Uczelni Medycznej na kierunek fizjoterapii. Czy ktoś z Was może zdecydował się na ten kierunek i może podzielić się opinią na temat MUM? A może znacie jakąś inna uczelnie z tym kierunkiem?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Studia medyczne, gdzie?

Post autor: fiona45 »

Studia każdy wybierze inne i ciekawe, ale warto szukać takich, które nas interesują. Widziałam ciekawe propozycje na https://horyzont.eu . Mają tam oferty godne uwagi z dobrym nauczaniem. Ja lubię informatykę a więc kierunek tam w sam raz jak dla mnie jest.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Studia medyczne, gdzie?

Post autor: Szefowa »

Moim zdaniem oprócz studiów warto się też zatroszczyć o znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa możecie zapoznać się z ofertą kursów językowych organizowanych przez Szkołę ProfiLingua. Polecam :)
Pączek

Re: Studia medyczne, gdzie?

Post autor: Pączek »

Decydując się na studia medyczne czy pelęgniarskie trzeba nastawić sie na ogrom pracy włożony w naukę. Do tego oczywiście już po studiach też trzeba zagłębiać tajniki wiedzy i cały czas szukać nowych informacji. Dlatego warto regularnie sprawdzać oferty w księgarniach, żeby zakupić trochę przydatnej literatury (np. pielęgniarstwo psychiatryczne książki - https://pzwl.pl/Pielegniarstwo/Pielegni ... 764,k.html). Dzięki temu Wasza wiedza będzie nie tylko aktualna, ale także będzie cały czas szła naprzód.
ODPOWIEDZ