Stal spawalna podatna na szlifowanie

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Konstantyna
Posty: 35
Rejestracja: 28 sty 2019, 10:53

Stal spawalna podatna na szlifowanie

Post autor: Konstantyna »

Szukasz odpowiedniej stali spawalnej podatnej na szlifowanie i polerowanie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z stalą od virgamt.pl: https://virgamet.pl/60crmov185-1-2358-stal-narzedziowa. Jest to stal narzędziowa o wysokiej hartowności, wysokiej wytrzymałości i odporności na zużycie.
daniel woźniak

Re: Stal spawalna podatna na szlifowanie

Post autor: daniel woźniak »

Różne elementy stalowe (pręty, kątowniki, rury) kupuję zazwyczaj od firmy METALKaz, która ma świetnie zaopatrzony internetowy sklep z metalami - różnymi, m.in. stalą nierdzewną, miedzią, brązem i mosiądzem. Ceny są umiarkowane, dostawy szybkie, a asortyment najlepszej klasy. Polecam więc zajrzeć i tutaj:)
Damianł

Re: Stal spawalna podatna na szlifowanie

Post autor: Damianł »

Nowoczesne konstrukcje stalowe wykonuje firma https://www.garazeostrow.pl/. Ich oferta w tym zakresie po prostu spełniła moje oczekiwania, jestem zadowolony z tego, jak konstrukcja wygląda, jak dobrze została wykonana, zgodnie z projektem, z dobrych jakościowo materiałów. Dzięki temu w spokoju mogę po prostu prowadzić swój biznes
Mirosław Raczek

Re: Stal spawalna podatna na szlifowanie

Post autor: Mirosław Raczek »

Nowoczesne elementy zabezpieczające właśnie przed na przykład uszkodzeniem elementów niklowych, mosiężnych, takich, których nie możemy zamalować można kupić w Lapena http://www.lapena.pl/. Dobra firma, bardzo nowoczesna, mająca kompleksowe wyposażenie lakierni w tym zakresie. Dla mnie profesjonalny sklep
ginamó

Re: Stal spawalna podatna na szlifowanie

Post autor: ginamó »

Wiesz, że na stal można nałożyć specjalistyczne powłoki? Ja sam zdecydowałem się w tym celu odezwać do https://www.mayflon.pl/technologie-nakladania-powlok . Powłoki dostępne są w proszku lub w formie płynnej, wodnej i rozpuszczalnikowej. Metodę dobiera się w zależności od wielkości oraz parametrów pokrywanych części. Elementy mogą mocno zyskać na takim procesie!
Edmund723

Re: Stal spawalna podatna na szlifowanie

Post autor: Edmund723 »

Do takiego szlifu potrzebne będą też odpowiednie tarcze. Nie uzyskasz odpowiedniego efektu biorąc byle co lub jakieś uniwersalne krążki. To muszą być faktycznie tarcze do szlifowania metalu, takie jak tu: https://raptorstore.pl/tarcze-do-szlifowania-metalu polecam ten sklep, bo mają w asortymencie jedynie sprawdzone produkty od producentów, którzy specjalizują się w tego rodzaju narzędziach. Kupowałem u nich wiele razy, nigdy się nie naciąłem. To co fajne, to że oferują wiele rodzajów tarcz oraz krążki o różnych rozmiarach czy parametrach.
ODPOWIEDZ