śruby

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Paweł22

śruby

Post autor: Paweł22 »

Hej, piszę bo może jest na forum ktoś kto zna się na majsterkowaniu i potrafi coś doradzić w takim temacie jak wybór śruby. Na https://bator-sruby.pl/sruby-stozkowe-d ... o-10642-28 znajduje się sklep, z którego możecie kupić między innymi śruby stożkowe. Ogólnie wybór śrub jest naprawdę duży, dlatego zastanawiam się czym się kierować przy wyborze śruby stożkowej. Macie jakieś praktyczne wskazówki?
Merriadok

Re: śruby

Post autor: Merriadok »

Jeśli chodzi o śruby z łbem stożkowym to w ofercie ma je także firma Logis i zachęcam cię do zgłoszenia się do nich z pytaniem, jak podasz im konkrety to na pewno szczegółowo ci odpowiedzą. Tu sobie sprawdź ich ofertę https://logis-b2b.pl/pl/z-lbem-stozkowym Oferują śruby wykonane ze stali niskostopowych bądź stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, w tym śruby bez łbów lub śruby z łbami sześciokątnymi, walcowymi, wypukłymi i innymi, ogólnie wybór jest u nich doskonały. Co więcej oprócz śrub znajdziesz u nich też podkładki, nakrętki, pręty gwintowane czy rury ze szwem i bez szwu. Firma nie szarżuje z cenami, także na bank będziesz zadowolony z ich oferty.
Bartosz

Re: śruby

Post autor: Bartosz »

W sprawie solidnej jakości śrub o różnych parametrach technicznych to odsyłam was do sklepu online Śruby24. Mają szeroki wybór, w tym m.in. śruby z łbem walcowym i gniazdem sześciokątnym, stożkowe, grzybkowe i inne śruby o różnych kształtach i rozmiarach. Do tego także szereg podkładek, blachowkrętów, pręty gwintowane, opaski i złącza do nitowania. Na stronie internetowej firmy znajdziecie niezbędne szczegóły https://sruby24.pl/867-sruby-z-lbem-wal ... sciokatnym Sprawdźcie sobie ten sklep, pod względem cenowym są w porządku.

skrzynki ze stali nierdzewnej
ODPOWIEDZ