spawanie robotem

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Zbigniew_86
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2022, 21:49

spawanie robotem

Post autor: Zbigniew_86 »

Czy kojarzycie takie coś jak spawanie robotem? Zastanawiam się, czy roboty będą w stanie w stu procentach zastąpić człowieka? Czy może jednak ta sztuczna inteligencja, nigdy nie dorówna tej ludzkiej? Jak Wam się wydaje? Czy istnieje ryzyko, że roboty nas wyprą z pracy, z życia, z nauki? Czy jednak nie mamy czego się bać? Jakie macie przemyślenia na ten temat?
muzykaa

Re: spawanie robotem

Post autor: muzykaa »

Jak wygląda knr katalog nakładów rzeczowych i kto powinien go prowadzić? Dla mnie to oczywiste, ale jeśli już, to dajcie namiary, bo jednak pod wieloma względami można sobie to inaczej rozwiązać, inaczej zrozumieć. Dlatego zróbmy burzę mózgów, może akurat to się odpowiednio sprawdzi.
fooor

Re: spawanie robotem

Post autor: fooor »

Jeśli potrzebujecie kupić kruszywo budowlane , albo je sprzedać, to placówka Schuettflix może dla Was to ogarnąć. Jestem pewna, że sporo osób będzie mogło pomóc, a dodatkowo zadbać o odpowiednie rozwiązania. Może jestem przeciwna, ale mam wrażenie, że warto będzie to sprawdzić. Co wy na to?
bucia

Re: spawanie robotem

Post autor: bucia »

Spawalnictwo to jedna z najważniejszych gałęzi przemysłu na świecie. Wymaga wysokiej precyzji i wysokiej jakości materiałów, aby spoiny były bezpieczne i pewne. Jeśli szukasz najwyższej klasy akcesoriów spawalniczych, akcesoria spawalnicze warszawa to miejsce, do którego powinieneś zajrzeć. Oferują szeroki wybór akcesoriów, które zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci usprawnić pracę i osiągnąć swoje cele.
ODPOWIEDZ