Soczewki dla starszej osoby

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
abbey
Posty: 48
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:54

Soczewki dla starszej osoby

Post autor: abbey »

Hejka! Szukam dobrych i sprawdzonych soczewek dla starszej osoby. Zmaga się ona z prezbiopią, dlatego chciałbym, żeby te soczewki pomagały w korygowaniu tej wady. Macie jakieś propozycje? Mój znajomy polecił mi ten link https://www.szkla.com/679_purevision-2- ... 3-szt.html . Sam kupował te soczewki dla swojego dziadka i mówi, że jest on bardzo zadowolony. Ponoć są one bardzo skuteczne. Dodatkowo ich cena jest strasznie zachęcająca. Myślicie, że warto w nie zainwestować? A może macie jakieś inne propozycje? Dajcie znać co wiecie na ten temat, wielkie dzięki!
Gdyby ktoś miał wątpliwości: wszystko robię dla dobra tej planety.
aśkaD

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: aśkaD »

Dla takiej osoby, to chyba najlepsze by były takie całodobowe mają w bezokularow.pl . Wtedy nie musi tak często ściągać.
tyśkaw

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: tyśkaw »

Zakładanie i zdejmowanie soczewek jest bardzo męczące. Nie lepiej postawić na laserową korekcję wzroku. Taki zabieg jest coraz bardziej popularny. Poza tym plusem jest to, że nie jest taki drogi jakby się mogło wydawać. Tutaj https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych informacji. Wszystko macie wyjaśnione. Warto się tam rozejrzeć.
Kaśka

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: Kaśka »

Moim zdaniem, jeżeli taka osoba radzi sobie z zakładaniem i ściąganiem soczewek kontaktowych, to jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Jednak trzeba brać pod uwagę to, że starsze osoby mogą sobie z tym jednak nie poradzić. Wszystko jest kwestią próby. Pudełko soczewek nie jest aż tak drogie, jednak najpierw skonsultujcie się z okulistą.
Jędza

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: Jędza »

Sprawdzonych sklepów mam kilka jeśli chodzi o dostawy soczewek ale głównie korzystam z ALESOCZEWKI.PL. Jeśli chodzi o osoby starsze to zazwyczaj nie ma przeciwwskazań do noszenia ale jeśli taka osoba jest niedołężna lub ma problemy z koordynacją ruchową to może być ciężko jeśli chodzi o ściąganie i zakładanie soczewek. Najlepiej będzie jak zamówisz próbne opakowanie i zrobicie próby w domu. To będzie chyba najlepsze wyjście z sytuacji.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 225
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: majka »

Soczewki to świetne rozwiązanie. Ale zanim zaczniemy je stosować warto trochę zapoznać się z tematem. Pielęgnacja oka z soczewką, pielęgnacja samych soczewek czy w ogóle proces ich zakładania i zdejmowania - to wszystko wymaga odpowiedniej wiedzy. Zanim osoba, której chcesz kupić soczewki, zacznie ich używać, daj jej namiar na stronkę SoczewkiKontaktowe.eu. Tak jest mnóstwo informacji na temat soczewek. Z pewnością się przydadzą.
Polańńska

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: Polańńska »

Mama mimo 50 roku życia miała zrobioną korekcje, metodą Clearvu w Optegrze w Warszawie. Była to korekcja starczowzroczności. Wszystko się udało, wic wiek naprawdę nie jest przeciwskazaniem. Warto przejść się na kwalifikacje i zobaczyć jak będzie. Może i Wasza wada wzroku da się skorygować laserem.
betsono

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: betsono »

Czy Waszym zdaniem soczewki na sztuki mają sens? W sensie - ich kupowanie na takiej zasadzie? Warto czy średnio? Tzn. pytam na start, bo wiadomo, że docelowo nie ma sensu, ale na początek? Kiedy dopiero testuję, czy się do nich przyzwyczaję? Warto tak działać?
żłaczek

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: żłaczek »

Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe, to moim zdaniem idealną ofertę posiada sklep trendyopticians.pl. Jeśli poszukujecie odpowiedniego sklepu internetowego, gdzie zakupicie jakościowe produkty, to moim zdaniem warto zaznajomić się z ofertą tegoż sklepu online.
tośka

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: tośka »

A może warto też jednak wybrać cooper vision biofinity ? Powiem wam, że sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem soczewek tutaj, dodatkowo słyszałam, że wyróżniają się one wysoką jakością i atrakcyjną ceną.
szogi

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: szogi »

Jeżeli potrzebne byłyby Ci sprawdzone soczewki do oczu, to myślę, że tutaj https://www.acuvue.pl/noszenie-pielegna ... e-soczewek znajdziesz spory ich wybór. Mnie tam akurat zainteresował artykuł na temat zakładania i zdejmowania soczewek, z którego dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Zerknijcie tam i wy, a myśle, że nie będziecie żałować.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 43
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:11

Re: Soczewki dla starszej osoby

Post autor: mamapiotra »

Jak zauważyłam wiele osób stosuje soczewki kontaktowe ale korzysta z okularów. Uważam ,że tak postawienie sprawy jest bardzo wygodne. Po prostu , w zależności od potrzeb stosuje się jedno lub drugie rozwiązanie. Moja siostra korzysta z
soczewek o dłuższym okresie ważności - to dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Niejednokrotnie nam sygnalizowała ,że noszenie soczewek kontaktowych jest bardzo wygodne.
ODPOWIEDZ