Skupy metali

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Skupy metali

Post autor: Szefowa »

Witam,
Mało kto wie, ale wiele z rzeczy, które z przyzwyczajenia po prostu wyrzucamy, można tak naprawdę oddać do kupić metali i jeszcze na tym zarobić. Zanim więc wyrzucicie coś metalowego zastanówcie się, czy nie warto byłoby tego sprzedać. Na stronie https://zlomskup.eu/skup-cyny możecie się na przykład zapoznać z ofertą firmy Stellmet ze Świętochłowic niedaleko Chorzowa, która zajmuje się między innymi skupem cyny :)
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Skupy metali

Post autor: Deathwing »

Na takie tematy możesz poczytać sobie na https://motowydech.wordpress.com/. Sam interesuję się nieco tematyką recyklingu. ;)
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Skupy metali

Post autor: gromna »

Nie no , metali szlachetnych nie ma sensu wyrzucać skoro można jeszcze na nich zarobić. W tym miejscu https://mennica-krakowska.pl/7-zlote-monety znajduje się skup i oferują naprawdę spoko ceny. Jest też możliwośc zakupu metali pod inwestycje , o tym też warto pomyśleć
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Skupy metali

Post autor: terdan »

Skupem rożnego rodzaju metali szlachetnych zajmuje się firma https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych . Skupują srebro, platynę i inne metale szlachetne. Znają się na tym, rzetelnie przeprowadzają wyceny, ceny też korzystne oferują. Śmiało się można do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Skupy metali

Post autor: Mikka »

Ok. Dzięki za informacje. W razie czego będę o nich pamiętać. Natomiast ja planuje się zgłosić do firmy https://weglik.eu/skup-cyny o której również ostatnio słyszałam dużo dobrego. Z tego co wiem kupują wszelkiego rodzaju metale szlachetne- cynę, platynę, srebro etc. Mam kilka rzeczy do sprzedania i planuje się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 106
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:27

Re: Skupy metali

Post autor: sofia11 »

Ja widziałam, ze ten skup metali szlachetnych ma bardzo dobre ceny https://weglik.eu/skup-metali-szlachetnych Myślę o zgłoszeniu się do tej firmy bo mam trochę srebra i cyny do sprzedania. Mi to przeszkadza i zajmuje miejsca, więc wolę sprzedać do skupu i zarobić dodatkowe pieniądze.
ODPOWIEDZ