Skup katalizatorów

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Iruś32111

Skup katalizatorów

Post autor: Iruś32111 »

Hej, sprzedawaliście kiedyś części samochodowe? Ostatnio natrafiłem na Skup katalizatorów Gdańsk i widzę, że to całkiem fajne rozwiązanie dla mechaników, którzy mają trochę niepotrzebnych części. Znacie jakieś podobne skupy?
Szymoń

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Szymoń »

Szukając przede wszystkim wysokiej jakości elementów w zakresie układu wydechowego i szkodliwych substancji to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/recyrkulator-spalin ... u-man-tgx/ u których znajdziecie również recyrkulator spalin do samochodów ciężarowych marki Man, którego praca polega na wprowadzeniu pewnej ilości spalin do komory spalania w silniku. Znajdziecie u nich opcje zarówno nowe, ale również regenerowane. Jednocześnie licząc na pełne wsparcie ze strony obsługi, która doradzi.

owca somalijska
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Deathwing »

W Warszawie mogę natomiast polecić rewelacyjny skup, do którego kontakt można znaleźć na stronie https://www.katalizatory-warszawa.pl/. Pod kątem cen nie mają sobie równych, więc warto sprawdzić ich ofertę. Obsługa jest świetna, wszystko załatwiłem dosłownie w moment.
ODPOWIEDZ