Rozwód

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
yaragreyjoy
Posty: 402
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:32

Rozwód

Post autor: yaragreyjoy »

Przede mną rozwód. Nie ukrywam, że to dla mnie niezbyt przyjemny moment w życiu. Tyle lat razem, a teraz trzeba na nowo układać sobie życie. Tak się zastanawiam, czy jeśli chodzi o Warszawę, to czy Pan Budrewicz będzie odpowiednim wyborem?
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Rozwód

Post autor: szogunek »

Na pewno jest to bardzo trudny czas dla każdego, dlatego też warto poszukać pomocy u prawnika. Trzeba tu odpowiednio przygotować papiery rozwodowe, dobrze wszystko zaplanować. Myślę, że kancelaria adwokacka https://www.rozwod-warszawa.pl/ powinna świetnie się tu sprawdzić. Zainteresujcie się ich pomocą.
Awatar użytkownika
dach.marques
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2020, 11:38
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozwód

Post autor: dach.marques »

Rozwód to ciężki moment w życiu, wiąże się z emocjami, stresem i smutkiem.
Awatar użytkownika
adana
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2020, 10:32

Re: Rozwód

Post autor: adana »

no niestety, rozwód to nic przyjemnego
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Rozwód

Post autor: terdan »

Nic przyjemnego, to fakt. Niestety nie zawsze dwie strony chcą i są w stanie się dogadać. Dlatego zawsze lepiej skorzystać z pomocy adwokata. W Szczecinie adwokat Łukasz Węgłowski ma swoją kancelarię, niejedną sprawę rozwodową za sobą. Jest rzetelny i kompetentny, zawsze dba o jak najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta.
Paweł87

Re: Rozwód

Post autor: Paweł87 »

Niestety rozwód to bardzo nieprzyjemne wydarzenie i warto przejść przez niego jak najszybciej. Najlepiej wybrać adwokata specjalizującego się w tego typu sprawach. W województwie kujawsko-pomorskim polecam kancelarię adwokacką w Toruniu, która szybko i sprawnie przeprowadziła moją sprawę rozwodową.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Rozwód

Post autor: Neya »

Rozwód to ciężki i raczej nieprzyjemny temat. Rzadko kiedy kończy się taka sprawa pokojowo i najczęściej towarzyszą temu ostre dramy.
borówka

Re: Rozwód

Post autor: borówka »

Tak to już w życiu bywa niestety. Nie każdej parze jest dane być ze sobą całe życie. Ja uważam, że czasami rozwod jest najlepszym wyjściem. Tutaj https://gaworkancelaria.pl/rozwody/ znajdziesz bardzo dobrego adwokata, który moze ci pomóc podczas rozwodu.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Rozwód

Post autor: rudolf »

Chyba nikt z nas nielubi takich sytuacji, ale niestety czasami są one nieuniknione. Ja również polecam przeczytanie wpisu https://www.lexagit.pl/jak-przygotowac-sie-do-rozwodu/ gdzie bardzo fajnie opisano to jak wygląda kwestia przygotowania się do rozwodu.
włosata

Re: Rozwód

Post autor: włosata »

Wszystko w temacie rozwodu i opieki nad dziećmi, podziału majątku wyjaśni mec. Cejrowski, jeden z lepszych w Trójmieście w tych tematach. Warto skontaktować się z nim przed pisaniem pozwu - pozew i jego treść, materiał dowodowy ma ogromne znaczenie, zwłaszcza przy orzekaniu o winie
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Rozwód

Post autor: rudolf »

Jeszcze całkiem niedawno miałem okazję przeczytać kolejny wpis jeśli chodzi o rozwody i w sumie taka wiedza nigdy nie wiemy kiedy może nam się przydać. Trafiłem na artykuł https://www.kobiecybialystok.pl/jak-nap ... rozwodowa/ gdzie bardzo dokładnie napisano w jaki sposób należy napisać wniosek o sprawę rozwodową. Myślę, że jest to coś ważnego.
ODPOWIEDZ