Psychiatra czy psycholog?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Oliś

Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Oliś »

Jak myślicie, co wybrać: psychiatra czy psycholog? Do kogo lepiej udać się na początek? Psychiatra jest lekarzem, więc więcej przemawia na jego korzyść, za to psycholog nie przepisuje leków, co też jest na plus. Kogo Wy byście wybrali?
Zośka

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Zośka »

Odezwij się do https://wetalk.pl oni ci dobiorą odpowiedniego specjalistę o poprowadzą terapię online. Ja mam z nimi terapie i bardzo mi pomagają.
Czesław

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Czesław »

Wszystko zależy od problemu, z którym się zmagasz. Jeśli sam nie wiesz, to najlepiej umów się na telekonsultację do Kliniki Psychomedic.Online. Tam otrzymasz kompleksowe wsparcia, a później zostaniesz pokierowany odpowiednio w procesie leczenia. Wiem, że to będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.
metalką

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: metalką »

Trzeba zadać Ci bardzo ważne ale i rzeczowe pytanie, kim dla Ciebie dobry psycholog poznan ? Bo to jak definiujesz tego specjalistę określi kogo dokładnie potrzebujesz. Przemyśl z jakimi problemami emocjonalnymi się zmagasz, taka weryfikacja pozwoli na szersze spojrzenie.. zrozumienie swojego problemu to już jest ogromny fundament przyszłościowego sukcesu.
emiś5444

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: emiś5444 »

Faktycznie, to bardzo ważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Jeśli zależy Wam na najlepszej opiece, to koniecznie powinniście wybrać się do Neuro Care . Tam zajmą się Wami specjaliści, którzy najskuteczniej pomogą Wam rozwiązać poszczególne problemy. Problemy natury psychicznej są bardzo różne, więc przed specjalistą trzeba otwarcie o wszystkim mówić. To najważniejsza kwestia do świadomej terapii.
Grażyna

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Grażyna »

Jeśli sami macie tego typu problemu, to po prostu wybierzcie się do dobrego specjalisty. Akurat teraz moglibyście skorzystać ze wsparcia psychiatrów z https://psychomedic.online/ za pośrednictwem internetu. Dzięki temu o wiele prościej będzie Wam poradzić sobie z problemami. Nie ma sensu z tym zwlekać, bo to ważna rzecz.
walicka

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: walicka »

Ja natomiast zastanawiam się, gdzie w Krakowie możliwe jest leczenie fibomialgii . Borykam się z uporczywymi bólami i zastanawiam się, czy taka terapia nie byłaby dla mnie wskazana. Co myślicie?
olkaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: olkaa »

Dosyć dużo osób zachwalało sobie terapię u https://justynasabala.pl/ . Faktycznie Pani Justyna z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentów, więc może jednak będziecie zadowoleni z wyboru
nyna

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: nyna »

Wszystko zależy od tego, z jakim problemem się borykacie. Niemniej jednak, w https://centrum-terapii.pl/ na pewno otrzymacie fachową i kompleksową pomoc. Dużym plusem jest fakt, że mają szybkie terminy wizyt.
ODPOWIEDZ