Psychiatra czy psycholog?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Oliś

Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Oliś »

Jak myślicie, co wybrać: psychiatra czy psycholog? Do kogo lepiej udać się na początek? Psychiatra jest lekarzem, więc więcej przemawia na jego korzyść, za to psycholog nie przepisuje leków, co też jest na plus. Kogo Wy byście wybrali?
Zośka

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Zośka »

Odezwij się do https://wetalk.pl oni ci dobiorą odpowiedniego specjalistę o poprowadzą terapię online. Ja mam z nimi terapie i bardzo mi pomagają.
Czesław

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Czesław »

Wszystko zależy od problemu, z którym się zmagasz. Jeśli sam nie wiesz, to najlepiej umów się na telekonsultację do Kliniki Psychomedic.Online. Tam otrzymasz kompleksowe wsparcia, a później zostaniesz pokierowany odpowiednio w procesie leczenia. Wiem, że to będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.
metalką

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: metalką »

Trzeba zadać Ci bardzo ważne ale i rzeczowe pytanie, kim dla Ciebie dobry psycholog poznan ? Bo to jak definiujesz tego specjalistę określi kogo dokładnie potrzebujesz. Przemyśl z jakimi problemami emocjonalnymi się zmagasz, taka weryfikacja pozwoli na szersze spojrzenie.. zrozumienie swojego problemu to już jest ogromny fundament przyszłościowego sukcesu.

straż graniczna kraków balice
emiś5444

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: emiś5444 »

Faktycznie, to bardzo ważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Jeśli zależy Wam na najlepszej opiece, to koniecznie powinniście wybrać się do Neuro Care . Tam zajmą się Wami specjaliści, którzy najskuteczniej pomogą Wam rozwiązać poszczególne problemy. Problemy natury psychicznej są bardzo różne, więc przed specjalistą trzeba otwarcie o wszystkim mówić. To najważniejsza kwestia do świadomej terapii.
Grażyna

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Grażyna »

Jeśli sami macie tego typu problemu, to po prostu wybierzcie się do dobrego specjalisty. Akurat teraz moglibyście skorzystać ze wsparcia psychiatrów z https://psychomedic.online/ za pośrednictwem internetu. Dzięki temu o wiele prościej będzie Wam poradzić sobie z problemami. Nie ma sensu z tym zwlekać, bo to ważna rzecz.
walicka

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: walicka »

Ja natomiast zastanawiam się, gdzie w Krakowie możliwe jest leczenie fibomialgii . Borykam się z uporczywymi bólami i zastanawiam się, czy taka terapia nie byłaby dla mnie wskazana. Co myślicie?
olkaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: olkaa »

Dosyć dużo osób zachwalało sobie terapię u https://justynasabala.pl/ . Faktycznie Pani Justyna z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentów, więc może jednak będziecie zadowoleni z wyboru
nyna

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: nyna »

Wszystko zależy od tego, z jakim problemem się borykacie. Niemniej jednak, w https://centrum-terapii.pl/ na pewno otrzymacie fachową i kompleksową pomoc. Dużym plusem jest fakt, że mają szybkie terminy wizyt.
donna

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: donna »

Wiem, że konsultacja psychologa dziecięcego warszawa nie jest dla każdego, ale widzę, że maluszek musi mieć kłopoty z budowaniem siebie, dlatego ja chcę mu pomóc. Jeśli dziecko od maleńkiego musi się ciągle powtarzać, to potem buduje odpowiednie kroki. I ja mam nadzieję, że to wszystko ma dla nas niezawodny cel.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Neya »

Psychiatra i psycholog to dwie zupełnie różne profesje. Psychiatra to lekarz i raczej zajmuje się badaniem i przepisywaniem leków, to nie terapeuta, z którym sobie pogada, od tego jest psycholog właśnie.
majeczkaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: majeczkaa »

Wiecie - w życiu różne bywają sytuacje, dlatego nie ma co się dziwić... Bo naprawdę dobry psycholog poznań może w wielu kwestiach pomóc - dlatego warto przyjrzeć się ich ofercie... Ja z tego się dowiedziałam to Pracownia Kreska ma sprawdzonych specjalistów, którzy prowadzą efektywnie i rzetelnie terapie psychologiczne.
wiolkaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: wiolkaa »

Rozważam również https://justynasabala.pl/ jako potencjalne miejsce na terapię. Słyszałam, że oferują tam usługi na bardzo profesjonalnym poziomie, co może sprawić, że będziecie usatysfakcjonowani wyborem.
joaskaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: joaskaa »

Niedawno odkryłam stronę https://justynasabala.pl/ i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona ich ofertą. Co więcej, ich profesjonalne podejście do klientów zasługuje na uwagę.
baskaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: baskaa »

Według mnie warto rozważyć https://www.kierunekrownowaga.pl jako miejsce wsparcia psychologicznego. Tamtejsza terapia jest na naprawdę wysokim poziomie, a personel posiada imponujące kwalifikacje i bagaż doświadczeń.
Jowitta

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Jowitta »

Jeśli czujemy, że nie dajemy sobie rady z niektórymi kwestiami, mamy wątpliwości czy zachowujemy się odpowiednio do sytuacji i, potrzeb naszego dziecka czy bliskich to warto udać się na wizytę u psychologa czy psychoterapeuty by podjąć psychoterapia psychodynamiczna Dzięki takiej pomocy, możemy wspomóc siebie w trudnościach.
aśkaa

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: aśkaa »

Moim zdaniem, terapia indywidualna warszawa stanowi wyjątkowo wartościową propozycję. W tym miejscu specjaliści angażują się w pracę z pełnym zaangażowaniem, co tworzy sprzyjające warunki dla rozwoju i zdrowia psychicznego osób korzystających z terapii.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 89
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:47

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: nika »

Można także skorzystać ze zdalnej pomocy psychologa czy też psychiatry. Mogę Tobie polecić Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Poczytaj sobie o tej placówce.
Serwus

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Serwus »

Prywatna opieka zdrowotna kładzie duży nacisk na profilaktykę i edukację zdrowotną, oferując regularne badania przesiewowe oraz warsztaty i wykłady na tematy zdrowotne. Usługi dostępne na https://zdrowie.pzu.pl/ pomagają wczesnemu wykrywaniu chorób i promują zdrowy styl życia wśród pacjentów.
Gość

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Gość »

Na początek warto skonsultować się z psychologiem. Psychologowie oferują wsparcie emocjonalne, rozmowy terapeutyczne i poradnictwo psychologiczne. Mogą pomóc zrozumieć i radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi oraz wypracować strategie rozwiązania problemów. Jeśli potrzebna jest ocena medyczna lub leczenie farmakologiczne, psychiatra może być bardziej odpowiedni. Na wizyty do tych specjalistów można umówić się na stronie https://psychologuj.pl/

przebieg lotu samolotu
Gość

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Gość »

Zgadzam się, że zrozumienie psychologii klientów jest kluczowe dla sukcesu w biznesie. Budowanie trwałych relacji opartych na zrozumieniu ich potrzeb jest fundamentem udanych działań. Warto zatem skorzystać z usług https://psychoterapiatuiteraz.pl/poradn ... e-w-lodzi/ która może zapewnić profesjonalne wsparcie w tej dziedzinie.
dawiiid

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: dawiiid »

Moim zdaniem warto rozważyć stronę internetową o nazwie https://www.kierunekrownowaga.pl jako potencjalne źródło terapii. Słyszałem, że specjaliści tam zatrudnieni są wyjątkowo kompetentni, a platforma oferuje długoletnie doświadczenie w udzielaniu profesjonalnej pomocy klientom.
mrówek

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: mrówek »

Jeśli interesuje Cię psychoterapia dla par, warto sprawdzić ofertę na stronie https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... ar-krakow/. Jest u nich również dostępna indywidualna terapia prowadzona przez doświadczonych terapeutów, którzy mogą pomóc w zrozumieniu i przepracowaniu trudnych emocji oraz relacji. Myślę, że warto to rozważyć.
ODPOWIEDZ