Program ZwCAD - opinie

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
SebastianMor
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:40

Program ZwCAD - opinie

Post autor: SebastianMor »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat ZwCAD i przede wszystkim czy jest to opcja warta wyboru, ponieważ zależy nam na dobrej jakości i jednocześnie stabilności działania. Dodatkowo czy korzystacie może z ich nakładek? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Beriz
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2020, 8:49

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: Beriz »

Ja jestem zwolennikiem ZwCad pracuję na nim od dwóch lat i nie zamierzam nic zmieniać, teraz przeszedłem na aktualizację 2020 i jestem pod wrażeniem, że tak skutecznie się rozwijają i z roku na rok go rozwijają. O wszystkim możesz przekonać się na https://www.zwcad.pl/ i od razu pobrać wersję próbną.
Awatar użytkownika
FilipMuz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:39

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: FilipMuz »

Ja tutaj mam pozytywne zdanie jeżeli chodzi o ZwCAD i też uważam, że to propozycja programu na który warto postawić i przetestować w codziennej pracy. Świetnie go rozwijają, nie ma problemów technicznych i też zapewnili nam wsparcie szkoleniowe na początku aby efektywnie z niego korzystać.
Awatar użytkownika
Roski
Posty: 24
Rejestracja: 04 maja 2020, 9:34

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: Roski »

Dobrze wiedzieć, planujemy rozwój i zmianę w tym zakresie jeśli chodzi o programy do pracy przy projektach także zobaczymy w jakim kierunku to i u Nas pójdzie :)
Awatar użytkownika
Mariozz
Posty: 27
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:43

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: Mariozz »

No to jeśli chodzi o wybór dobrego programu do wykonywania różnych projektów drogowych, domów, budynków biurowych itd. to wersja ZwCAD 2020 https://www.zwcad.pl/zwcad-2020-wydany.html naprawdę daje radę i pozwala na efektywną pracę z pominięciem wielu błędów technicznych które niestety często zdarzają się u konkurencji. Przetestuj i daj znać, jak już podejmiecie ostateczną decyzję ;)
Świla2

Re: Program ZwCAD - opinie

Post autor: Świla2 »

Osobiście uważam, że jest to najlepsze oprogramowanie dostępne na rynku. Wiele funkcji, nieograniczone możliwości i szeroki dostęp do porad, które pozwalają na szybką naukę. Znajdziesz je tutaj https://www.programy-cad.pl/. Warto skorzystać z okresu próbnego i zobaczyć na własnej skórze co potrafi :)
ODPOWIEDZ