Program antywirusowy-jaki?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Program antywirusowy-jaki?

Post autor: qermina »

Hej, mam pytanie odnośnie programu antywirusowego. Możecie polecić coś skutecznego, z czego sami korzystacie? Lepiej będzie korzystać z darmowych czy wręcz przeciwnie?
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: kermit »

Ja osobiście nie do końca jestem przekonany do darmowych antywirusów. Zdecydowanie wolę zainwestować w coś, co skutecznie mnie zabezpieczy. Ja korzystam z oprogramowania, które kiedyś znalazłem na stronie https://gdata.pl/ . To najstarszy producent takiego oprogramowania na świecie, więc jakby nie patrzeć mają największe doświadczenie. Możesz sobie zerknąć na stronę w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: nina »

Warto zainwestować w naprawdę dobry program antywirusowy. Poza tym ważne jest to, aby posiadać odpowiednią wiedzę, aby chronić dane firmowe w najlepszy sposób. Tutaj https://bitdefender.pl/jak-zarzadzac-pu ... are-nsx-t/ sobie zerknijcie i poczytajcie jak zarządzać punktem końcowym w VMware NSX-T. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji.
Awatar użytkownika
Kasia34K
Posty: 25
Rejestracja: 22 sie 2020, 21:31

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: Kasia34K »

Ja ostatnio bardzo znalazłam nawet niedrogi program antywirusowy w tym punkcie https://www.kluczsystem-sklep.pl/. Firma oferuję również inne pakiety operacyjne, pakiety biurowe czy pakiety biurowe.
Awatar użytkownika
virginia.murazik
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 10:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: virginia.murazik »

Najlepiej poczytać opinie w sieci, które programy antywirusowe są najchętniej polecane.
Krzyś32

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: Krzyś32 »

Wiele osób pamięta o antywirusie, bo boimy się o nasz komputer i jego zawartość. Też tak miałem i jak najbardziej antywirus jest obowiązkowy. Natomiast ostatnio miałem niemiłą sytuację, ponieważ wysyłałem skan mojego dowodu do banku i okazało się, że połączenie nie było odpowiednio zabezpieczone. Ktoś ukradł moje dane i później się podszywał. Z tego powodu polecam każdemu zaopatrzyć się w internetową ochronę swoich dokumentów. Ja skorzystałem z możliwości https://fordata.pl/.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: kaniks »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://gdata.pl/biznes
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: betson »

Jeśli do firmy, to polecam - https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-ko ... -of-things
Potrzebowaliśmy bardzo konkretnego rozwiązania z mocnymi parametrami i uważam, że udało się nam je znaleźć. Wiadomo, że Kaspersky to już konkretna marka, coś cały rozwijanego, a przecież głównie o to chodzi. No i jak na razie ten system u nas robi naprawdę mocną różnicę.
Awatar użytkownika
pasta
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:09

Re: Program antywirusowy-jaki?

Post autor: pasta »

Wiem że w firmach zwłaszcza takie programy https://mamstartup.pl/usecrypt-w-gronie-czlonkow-amcham się przydają poza antywirusami bo też skutecznie chronią urządzenia przed szpiegowskim oprogramowaniem i powiadamiają użytkownika o wszelkich próbach ataku hakerskiego

sąd rejonowy w głogowie
ODPOWIEDZ