pranie

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
mańkaLL

pranie

Post autor: mańkaLL »

Szukam pralni w warszawie, gdzie wypiorą i wyprasują. Dopiero się przeprowadziliśmy i nie bardzo znam miasto. Możecie polecić jakąś porządna pralnię?
mariuś

Re: pranie

Post autor: mariuś »

Tez coraz częściej myślę o pralni. Nie mam tego kiedy prac już nie mówić o suszeniu. Nie cierpię rozwieszonego w domu.
ewkuś

Re: pranie

Post autor: ewkuś »

Dlatego ja się zdecydowałam na profesjonalną pralnie warszawianka. Wszystko mam nawet wyprasowane, pozostaje tylko podkładać do szafek.
Jaskółka

Wirtualne biura Warszawa

Post autor: Jaskółka »

Wirtualne biura to idealne rozwiązanie dla tych, którzy jak ja
świadczą usługi mobilnie i nie potrzebują stacjonarnego miejsca do pracy. Zacząłem korzystać z usług Optioffice.pl Udostępniają wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne w korzystnej cenie, a do tego świadczą pomoc przy zarządzaniu pocztą. Odbierają przesyłki, maile, jak chcę to mi skanują lub odsyłają list z urzędu pod wskazany przeze mnie adres. Do tego mogą mnie umawiać na spotkania z klientami. Otrzymuję u nich dedykowany numer stacjonarny, numer faksu i jeśli jest konieczność to mogę skorzystać z sali konferencyjnej z klimatyzacją , ergonomicznymi meblami i Internetem. Do tego otrzymuję prestiżowy adres, pod którym mogę zarejestrować spółkę i pomagają mi w wypełnianiu dokumentacji i wprowadzaniu zmian do KRS, US i ZUS. Polecam ich, bo ceny mają niskie. W Optioffice organizują też wsparcie prawne i księgowe. Łatwiej jest skupić się na pracy, kiedy profesjonalny zespół dba o resztę zadań w firmie. Ze swej strony polecam
ODPOWIEDZ