pomoc prawna

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Maruś89

pomoc prawna

Post autor: Maruś89 »

Cześć, korzystaliście kiedyś z pomocy prawnej? Nie wiem, czy się sugerować szukając stron o tematyce prawniczej, które trochę mnie wprowadzą do tematu. Trochę poczytałem tutaj https://www.adwokat-laskowska.pl/kancel ... -frankowe/ Macie jakieś podobne materiały z wartościową wiedzą? Jest na forum ktoś kto ma jakieś doświadczenie w takich zagadnieniach i jest w stanie coś interesującego doradzić do poczytania? Będę wdzięczny za merytoryczne odpowiedzi z jakimiś ciekawymi materiałami dotyczącymi pomocy prawnej.
kórtka

Re: pomoc prawna

Post autor: kórtka »

Trapiły mnie spore kłopoty i wątpliwości związane z prawem cywilnym, dlatego zdecydowałem się na zasięgnięcie rady z tej dziedziny u Mikołaja Przytulskiego z kancelarii https://www.adwokat-leszno.pl/oferta/prawo-cywilne . I tak wspólnymi siłami doszliśmy do tego, że trzeba dla mnie sporządzić umowę cywilnoprawną, ale i pismo procesowe. Wszystko to zostało wykonane w sposób całkowicie sprawny i zgodny z moimi oczekiwaniami. Myślę, że ta opcja może i Ciebie zainteresować. Warto w końcu opierać się na usługach profesjonalistów!
were

Re: pomoc prawna

Post autor: were »

Do tej pory 7 razy potrzebowaliśmy takiej pomocy prawnej. Były to sprawy mniejsze i większe, dotyczące różnych dziedzin prawa. Z każda z nich szliśmy do Kancelarii Adwokackiej Adwokata Przemysława Kowalewskiego https://pkowalewski.pl/ w Szczecinie. Któryś z pracujących tam adwokatów zawsze nam profesjonalnie pomógł, dzięki czemu sprawy dało się rozwiązać bezkonfliktowo. Usługi mają w przystępnych cenach, honorarium ustalają indywidualnie, co nam się bardzo podobało. Obecnie planujemy nawiązanie z nimi długoterminowej współpracy, bo sprawdziliśmy, że są profesjonalni i świetnie się spisują.
lódek

Re: pomoc prawna

Post autor: lódek »

Adwokat od spraw karnych był nam pilnie potrzebny. Wszystko odbyło się w sposób całkowicie fachowy i profesjonalny. Przede wszystkim, kancelaria ta w pelni skupia sie na reprezentowaniu interesu klienta. Wybor idealny, calkowicie wart swojej ceny. Traktuje to jako nie lada idealny wybor, calkowicie wart swojej ceny. Skup sie na tym, bo moze Ci to pomoc bardzo, ale to bardzo. Kancelaria ta takze zajmuje sie doradztwem prawnym na najwyzszym poziomie. O to chodzi!
Tola

Re: pomoc prawna

Post autor: Tola »

Zależy z jakiej dziedziny prawa potrzebujecie pomocy. Jeśli są to sprawy związane z prawem pracy, prawem karnym, prawem cywilny, prawem gospodarczym, administracyjnym, medycznym, rodzinnym lub opiekuńczym to rzetelnej porady prawne udzieli wam mecenas Karol Bryś z Bydgoszczy - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Jest konkretny i rzeczowy, sprawy prowadzi sprawnie i z wyczuciem. Do każdej podchodzi indywidualnie i zaangażowaniem. Można u niego podpisać umowę o stałą obsługę prawną albo korzystać z jego pomocy doraźnie. Koszt usługi ustala indywidualnie w oparciu o nakład pracy związany z powierzoną sprawą i podejmowanymi czynnościami.
oli949

Re: pomoc prawna

Post autor: oli949 »

Idealna będzie pomoc http://www.kancelariamm.pl/ , jeśli poszukujecie kogoś, to będzie znał się na różnych dziedzinach prawnych. Powinniście wejść sobie na stronę i zerknąć, jakimi sprawami się zajmują. Na pewno Wam pomogą. Koniecznie sprawdźcie sobie co i jak!
ODPOWIEDZ