pomoc dzieciom

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

pomoc dzieciom

Post autor: bonifacy »

Zastanawiam się, jak ten świat jest stworzony, że nawet malutkie dzieci (które ledwo się urodziły) już muszą walczyć o to by godnie żyć. Ostatnio widziałam na ten temat reportaż i nie miałam pojęcia,iż aż tyle dzieci choruje. Poszperałam w necie i znalazłam Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Oni na prawdę bardzo dużo robią dla tych dzieci i ich rodzin. My także możemy im pomóc. Wejdź i poczytaj
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Deathwing »

Wiele dzieci może zyskać pomoc w Strefie Terapii. Przyjmujący tam psycholog dziecięcy Kraków jest bardzo dobry.

zegarek z ukrytą kamerą
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: pomoc dzieciom

Post autor: roben »

bonifacy pisze: ↑04 cze 2019, 18:17 Zastanawiam się, jak ten świat jest stworzony, że nawet malutkie dzieci (które ledwo się urodziły) już muszą walczyć o to by godnie żyć. Ostatnio widziałam na ten temat reportaż i nie miałam pojęcia,iż aż tyle dzieci choruje. Poszperałam w necie i znalazłam Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Oni na prawdę bardzo dużo robią dla tych dzieci i ich rodzin. My także możemy im pomóc. Wejdź i poczytaj
Jakie to jest przykre, ile te dzieci muszą znosić cierpień. To jest wyjątkowo niesprawiedliwe. Dlatego, kiedy tylko mogę, to wspieram Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , która się nimi zajmuje.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Neya »

Obecnie jest wiele sposobów na wsparcie potrzebujących.
Awatar użytkownika
Marinella
Posty: 19
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:44

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Marinella »

Najlepiej jak pomaga osoba, która jest w tym wyspecjalizowana. Moja siostra jak zmarła, to zabrałam 6 letnią Julkę do psychologa tutaj https://cpsens.pl Gdzie otrzymała ogromne wsparcie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Szefowa »

Ja ostatnio trafiłam na ciekawą stronę https://dotuje.pl, na której, jak widać, można organizować zbiórki dla potrzebujących na najróżniejsze cele. Moim zdaniem takie zbiórki to świetny pomysł, można w ten sposób szybko zebrać potrzebne środki. Za pośrednictwem takich stron łatwiej i szybciej można też komuś pomóc ;)
Grażyna

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Grażyna »

Ale nie wiem, skąd takie wnioski. Jeśli nie macie doświadczeń w tak poważnych tematach, to może lepiej nie wypowiadać się na ten temat. A jeśli naprawdę potrzebujecie pomocy, to na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ dodzwonicie się do kliniki psychomedic, gdzie na pewno Wam pomogą w tym temacie.
ODPOWIEDZ