pomoc drogowa

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Tomuś90

pomoc drogowa

Post autor: Tomuś90 »

Hej, zastanawiam się, która firma profesjonalnie zajmuje się czymś takim jak pomoc drogowa 24/h Skoczów. Może macie namiar na firmę z tego miasta, która jest dostępna 24 na dobe? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi do czynienia?
róża0

Re: pomoc drogowa

Post autor: róża0 »

Korzystałam z usług pomocy drogowej i byłam bardzo zadowolona. Była to pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ . Polecam w sytuacjach awaryjnych, to naprawdę świetna firma z ogromnym doświadczeniem. Warto się z nimi skontaktować.
Jan4r3454

Re: pomoc drogowa

Post autor: Jan4r3454 »

Co zrobić w przypadku, gdy nasze auto zepsuje się i zatrzyma się na środku ulicy/ skrzyżowania ? Przede wszystkim dobrze jest zachować spokój. Niepotrzebny stres nie pomoże, a w dodatku tylko utrudni sytuację. Dlatego warto na takie sytuacje mieć zapisany w telefonie numer/kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej, która doradzi co w takiej sytuacji zrobić. Albo naprawi auto na drodze (wykona mobilną naprawę auta) albo odholuje pojazd do mechanika lub pod wskazany adres. Idealnie jest jak taka pomoc drogowa Katowice jest całodobowa, czyli działa 24h/7.
ODPOWIEDZ