odzież reklamowa

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Lucuś55

odzież reklamowa

Post autor: Lucuś55 »

Witam, wykonywaliście kiedyś hafty na ubraniach? Zastanawiam się, która firma wykona Haft na polarze Kraków. W internecie jest tak dużo firm, które oferują wykonanie haftu na odzieży, że mam problem z wyborem. Nie wiem czym sie sugerować podczas szukania takich firm. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
boguć

Re: odzież reklamowa

Post autor: boguć »

Cześć. Może tak byś, że ja się mylę, ale wydaje mi się, że znakowanie odzieży to też fajna reklama bezpośrednia. Nie trzeba żadnych pośredników, by ona trafiła do klienta. Ale, jeśli już o tym mowa, to kogo warto zaprosić do współpracy? Na pewno agencję Raval https://www.raval.pl/ , która specjalizuje się nawet w dedykowanych opakowaniach.
Michał82

Re: odzież reklamowa

Post autor: Michał82 »

Ja mam pewne doświadczenie w tym temacie. Dwa lata temu współpracowałem z firmą https://www.minicom.com.pl/odziez/odziez-reklamowa. Wykonali dla nas specjalną odzież reklamową z logo naszej firmy. Używaliśmy jej podczas targów branżowych. Wszystkie ubrania były wykonane bardzo starannie i estetycznie.
dereń

Re: odzież reklamowa

Post autor: dereń »

Co do odzieży reklamowej to my bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją reklamową Studio Siedem z Krakowa https://www.studiosiedem.com.pl/kategor ... owa,2.html Zamawiamy u nich regularnie koszulki, czapki i bluzy z logo naszej firmy. Powiem wam, że w 100 % fajnie nam się ta współpraca układa, bo agencja działa bardzo solidnie i przygotowuje wysokiej jakości produkty, zamówienia realizuje terminowo.
hiłek

Re: odzież reklamowa

Post autor: hiłek »

Sam zastanawiałem się nad odpowiednią formą marketingu firmowego. Uznałem, że poza banerami, ulotkami i wizytówkami zamówię jeszcze odzież z logotypem mojej firmy. Udało mi się to zrobić u firmy GQB. Wyróżnia ich profesjonalizm, szybkość działania oraz bardzo dobre ceny.
kaśli

Re: odzież reklamowa

Post autor: kaśli »

Nie zawsze gotowe rozwiązania będą dla nas satysfakcjonujące. Właśnie dlatego na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html . W ofercie maja bowiem druk na odzieży. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać o oferowanych usługach, aby wybrać najlepsze rozwiązanie z możliwych.
charlizee

Re: odzież reklamowa

Post autor: charlizee »

Nie zapominaj też o tradycyjnych metodach reklamy takich jak np. Polary z haftem loga czy inne gadżety reklamowe. Klienci lubią dostawać prezenty od firm i później chętniej korzystają z ich usług ponownie. Naprawdę warto korzystać z tych sposobów na promocję firmy.
MikołajPL

Re: odzież reklamowa

Post autor: MikołajPL »

Bardzo ciekawy pomysł na reklamę. Ja bardzo często zamawiam koszulki z nadrukiem od firmy Karmet z Częstochowy. Używamy ich głównie na targach pracy, imprezach sportowych i wydarzeniach kulturalnych. Dodajemy je także naszym klientom do większych zamówień. Odzież posiada bardzo ładny wygląd i wysoką trwałość, a nadruk nawet po wielu praniach nadal wygląda jak nowy. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: https://www.odlewniamedali.pl/koszulki.
Kołszarr

Re: odzież reklamowa

Post autor: Kołszarr »

Fajnie można swoją firmę reklamować również z wykorzystaniem po prostu bardzo dobrej jakości odzieży reklamowej, np. koszulek z logo, napisami itd. Polecam tu współpracę z firmą http://robimykoszulki.pl/oferta/. Dobra jakość, rozsądne ceny, wszystko dopasowane do potrzeb klientów, więc będziemy bardzo zadowoleni i nie będzie żadnych kłopotów z jakością, estetyką itd. Jak dla mnie rozwiązanie praktyczne, które też nie nadwyręża firmowego budżetu więc to na plus
ODPOWIEDZ