Ocieplenie stropodachu

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Jamnię1

Ocieplenie stropodachu

Post autor: Jamnię1 »

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć ocieplanie domu, zacznij od dachu. To najważniejsze miejsce w domu, które odpowiada za temperaturę. Firma Dipam może wykonać skuteczne ocieplenie stropodachu pianką poliuretanową. Chętnie doradzi i wykona wszelkie niezbędne prace.
Franuś89

Re: Ocieplenie stropodachu

Post autor: Franuś89 »

Osobiście uważam, że sami nie damy rady ocieplić dachu czy też domu. Dlatego też warto wynająć do tego firmę, która ma spore doświadczenie. Na stronie https://www.izox.pl/ znajdziecie firmę, która oferuje ocieplanie stropów nieużytkowych czy też ocieplanie ścian karton gips.
matyjas

Re: Ocieplenie stropodachu

Post autor: matyjas »

Jamnię1 pisze: ↑25 sty 2021, 22:58 Jeśli nie wiesz, od czego zacząć ocieplanie domu, zacznij od dachu. To najważniejsze miejsce w domu, które odpowiada za temperaturę. Firma Dipam może wykonać skuteczne ocieplenie stropodachu pianką poliuretanową. Chętnie doradzi i wykona wszelkie niezbędne prace.
Dobry fachowiec Ci poradzi, tylko musisz dobrze się w tej kwestii rozeznać. Jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowanie nastawiłabym się na takie https://ropeexpert.pl/ocieplanie-docieplanie-budynkow/ firmy. To jedni z największych, mają placówki w całej Polsce. Nie będziecie więc żałować odpowiedniego działania, mówię wam.
koofs

Re: Ocieplenie stropodachu

Post autor: koofs »

Teraz coraz popularniejsze jest ocieplanie celulozą https://superceluloza.pl/ocieplanie-met ... -celulozy/ i coraz więcej osób wlaśnie zamiast wełny idzie w tym kierunku
ODPOWIEDZ