Nowoczesne domy z bali

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:03

Nowoczesne domy z bali

Post autor: magdap »

Cześć, nowoczesne domy z bali - co o nich sądzicie? Planuję w przyszłości zainwestować w projekt tego typu i zastanawiam się czy warto.
duduś

Re: Nowoczesne domy z bali

Post autor: duduś »

magdap pisze: ↑25 maja 2020, 11:26 Cześć, nowoczesne domy z bali - co o nich sądzicie? Planuję w przyszłości zainwestować w projekt tego typu i zastanawiam się czy warto.
Podczas budowy domu warto rozważyć instalację pompy ciepła tak by móc prawie za darmo ogrzewać swój dom
błysk

Re: Nowoczesne domy z bali

Post autor: błysk »

A co to jest ten dom z bali? Ja w sumie nie zainteresowałam się czymś takim i pomóc Ci nie mogę. Ale też potrzebuję wiedzieć, czy pompy głębinowe do studni to dobre rozwiązanie na dziś, czy niekoniecznie? Szukam opcji, która będzie dla mnie najlepszą i mam nadzieję, że wy mi to pokażecie. Bo ja już nie mam do tego głowy.
jeńka123

Re: Nowoczesne domy z bali

Post autor: jeńka123 »

Domy z bali są ładne, ale chyba dużo lepszą opcją będzie zakup gotowego domu od dewelopera, np. tutaj https://osiedle-rozalin.pl/. Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o tym osieldu!
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Nowoczesne domy z bali

Post autor: felicita6 »

Każdy z nas marzy o domu, spełniający wszelkie nasze wymagania. Warto zatem sprawdzić opcje, które obecnie są dostępne na stronie https://groenkonstancin.com/ na dom w doskonałym dopasowaniu do potrzeb nowoczesnych rodzin. To miejsce, które będzie wpisywać się dla idealnego miejsca dla rodzin z dziećmi. Spokojna i bezpieczna okolica i różnorodne domy, to świetny pomysł.
domuś

Re: Nowoczesne domy z bali

Post autor: domuś »

W sumie jestem zdania, że to jest dla nas bardzo ważne, by mieszkać w domu, jaki nas interesuje, albo na jakiego nas stać. Jednak dodam wam, że jeśli o mnie chodzi, to bardzo chcę mieć mały domek pod miastem. I zgodnie z tym liczę, że mi się to uda. Tutaj https://dreamwoodhouse.com/ już sobie wybrałam model prefabrykowany.
ODPOWIEDZ