Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Post autor: Nowinka »

Czy możecie polecić warsztat, który wykona naprawę automatycznej skrzyni biegów? Jak wpisuję w wyszukiwarkę automatyczne skrzynie biegów warszawa okazuje się, że warsztatów jest dość dużo. Jednak opinie są różne. Czy macie może jakiegoś mechanika zaufanego i do takiej naprawy możecie go polecić?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Post autor: Szefowa »

Niestety z samochodami to już tak jest, że raz na jakiś czas jakaś część zaszwankuje i trzeba auto oddać do warsztatu. Jeśli jesteście z Tarnowa lub okolic, to polecam w takiej sytuacji wybrać się do firmy https://omt-serwis.pl/. Tam zawsze szybko i bezproblemowo naprawią Wasz samochód, a Wy wcale nie będziecie musieli za to dużo zapłacić ;)
Kryśka

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Post autor: Kryśka »

Mam zaufany warsztat, ale pod Warszawą. Może być? Myślę, że do sprawdzonego mechanika warto podjechać. Zajmują się nawet najtrudniejszymi naprawami, więc możesz być pewny, że cię nie odeślą z kwitkiem. Wpisz sobie w wyszukiwarkę serwis Dyszkiewicza. Mają także serwis blacharsko-lakierniczy dla samochodów Nissan.
Baśka

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Post autor: Baśka »

Musisz przemyśleć czy jest sens ją naprawiać. Czasem koszty naprawy są tak duże, że jest to nieopłacalne. Pamiętaj, że nawet uszkodzone auto można sprzedać. Zobacz: https://www.kupimyauto.com/skup-aut-solec-kujawski/
smórf

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Post autor: smórf »

Tak konkretnie, z nazwy albo imienia i nazwiska, to nie mogę za nikogo ręczyć. Ale mogę Ci podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę zanim zostawisz auto u kogokolwiek. Ważne jest to, jakie wyposażenie ma warsztat i w jakim jest stanie.
Wiadomo, że zaniedbane, brudne narzędzia z czasem wiele tracą. A poza tym może być też tak, że zepsutą skrzynię biegów trzeba będzie gruntownie oczyścić. I do tego zazwyczaj używa się mniej więcej takich maszyn, jak te z http://myjultradzwiekami.pl/myjka-cisnieniowa-kabinowa/ - masz tu sporo poglądowych zdjęć i szczegółową specyfikację techniczną. Także teraz wiesz, czego szukać wzrokiem w warsztacie.

maped visio
łap

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów?

Post autor: łap »

Co do pomocy drogowej to sprawdziła się u mnie ostatnio Pomoc drogowa https://laweta-slubice.com.pl/ Migiem byli na miejscu, wszystkim się dobrze zajęli, dzięki nim było mniej stresu. Współpracują z całodobowym warsztatem czynnym 7 dni w tygodniu, także szybko miałam z powrotem swoje auto
ODPOWIEDZ