Lubicie sushi?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Biznesowa29
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:22

Lubicie sushi?

Post autor: Biznesowa29 »

Nigdy nie byłam w Warszawie i w końcu udało mi się tam wybrać. Oczywiście pojechałam ze znajomymi pendolino (świetna podróż), wieczorem wybraliśmy się do Fortu Służew, okazało się, że tam jest pracownia słynnej Doroty Szelągowskiej (uwielbiam ją). Niedaleko znajduje się restauracja Garo Sushi, która (według mnie) oferuje najlepsze sushi jakie do tej pory jadłam.
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Lubicie sushi?

Post autor: szogunek »

Dajcie znać, gdzie warto zjeść sushi. Moim zdaniem, naprawdę dobrym miejscem na polskiej mapie z sushi jest to miejsce: https://takamisushi.pl/ Znajdziecie tą restaurację w Lublinie i jak dla mnie to warto sprawdzić sobie ich ofertę, ponieważ jest mega pyszna! Polecam.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Lubicie sushi?

Post autor: monka »

Uwielbiam sushi - w moim mieście jest jedna tego typu restauracja i zawsze są w niej tłumy (ciężko wbić się w wolny termin). Na szczęście ostatnio natrafiłam na https://zjedz.my/ i mogę sprawdzić, które dni są nieco luźniejsze i dokonać rezerwacji w restauracji.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

Re: Lubicie sushi?

Post autor: bonifacy »

A ja z kolei ze względu na charakter mojej pracy bardzo często bywam w Warszawie i dzięki temu odkryłam niesamowitą restaurację jaką jest Restauracja Leila mieszcząca się na ul. Aleje Jerozolimskie 33B. Jest to bardzo fajna i urokliwa restauracja gdzie możemy posmakować takie dania jak humus, mutabal czy pasta z bakłażana. Czyli wszystkie dania związane są z kuchnią bliskiego wschodu. Dlatego jeżeli chcesz posmakować innych smaków nie koniecznie mięsnych to restauracja ta jest idealna
Awatar użytkownika
WeronikaMaj
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:22

Re: Lubicie sushi?

Post autor: WeronikaMaj »

Uwielbiam. Jaką restaurację polecacie we Wrocławiu?
Awatar użytkownika
marsjanka
Posty: 95
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:31

Re: Lubicie sushi?

Post autor: marsjanka »

ja nie przepadam... probowalam kilka razy ale jakos nie moge sie przekonac, wole zdecydowanie kuchnie wloska, makarony, pizza, salatki jakies dobre, to tak ;) w stolicy na Bemowie jest pizzeria Zlota 65 warto tam zajrzec i samemu posmakowac tych dan :)
Awatar użytkownika
Harper
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:45

Re: Lubicie sushi?

Post autor: Harper »

Uwielbiam, to moje ulubione danie, przynajmniej raz w miesiącu muszę zjeść jakieś dobre sushi, bo inaczej oszaleję ;) Teraz przez koronawirusa było z tym ciężko, ale udało mi się znaleźć pyszne sushi na dowóz Kraków, więc nie musiałem rezygnować z tych delicji :)
Awatar użytkownika
kostek
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:43

Re: Lubicie sushi?

Post autor: kostek »

Każdy jest inny i każdy lubi inny rodzaj jedzenia. Ale dla tych co bardziej cenią sobie tradycyjną kuchnię to zapraszamy do restauracji Little Barrel w Warszawie. To właśnie u nas możesz wpaść na szybki lunch czy obiad składający się z dań kuchni tradycyjnej. A dla miłośników lodów także mamy wyjątkowe lody tworzone tradycyjną metodą rzemieślniczą od 30 lat w naszej restauracji. Także wpadajcie nie czekajcie
lótka

Re: Lubicie sushi?

Post autor: lótka »

Jasne! Mam nawet swoją ulubioną restaurację. A mowa o Temaki Sushi https://temakisushi.pl/menu , gdzie jadam odkąd pamiętam. To co mnie porwało w ich ofercie to szeroki wybór i spore porcje, co na tym polu daje faktycznie sporo frajdy i radochy. Palce lizać! Zawsze do potraw biorę przystawki, gdyż istnieje taka opcja. Najczęściej stawiam na chrupiące pierożki nadziewane tatarem z łososia . 6 sztuk jest całkowicie wystarczających, także pozwala to najeść się jak trzeba. Być może i Was zainteresuje taka opcja? Sam nie potrafię niestety przyrządzać sushi, więc mnie ratują.
ODPOWIEDZ