laweta

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Iruś12

laweta

Post autor: Iruś12 »

Witam, korzystaliście kiedykolwiek z usług pomocy drogowej? Interesuje mnie Laweta Bielsko-Biała ale nie wiem która firma z tego miasta jest warta uwagi. Może korzystaliście z pomocy drogowej z tego miasta i dacie mi namiar na porządną firmę zajmującą się pomocą drogową?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: laweta

Post autor: Szefowa »

A skoro już mowa o lawetach i holowaniu pojazdów, to czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co będzie, jeśli dojdzie do wypadku podczas holowania? Na stronie internetowej http://rajdyspalskie.pl/2021/03/31/wypa ... za-szkode/ jest na ten temat wyczerpujący artykuł, więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się z nim zapoznać ;)
rąsia

Re: laweta

Post autor: rąsia »

Laweta potrzebna jest w różnych sytuacjach. Czy to awaria samochodu, stłuczka czy wypadek konieczna jest taka pomoc. Sama szukałam takiej w jednym z miast na Śląsku i e sieci natrafiłam na nich https://e-laweta.com.pl/ . Zadzwoniłam, zapytałam o interesujące mnie szczegóły i podałam swoją lokalizację. Świetna, szybka i fachowa usługa za przystępną cenę.
łukaszor

Re: laweta

Post autor: łukaszor »

Jeśli chodzi o pomoc drogową TIR w opolskim to sprawdzi wam się dobrze firma AUTO CZOK, działa 24/7 przez cały rok, jest solidna, migiem na miejscu no i ceny nie są u nich przesadzone. Tu macie namiary dokładne na nich https://www.autoczok.pl/pomoc-drogowa/laweta-opole/ Powiem wam, że u mnie nie raz się sprawdzili, zawsze ratują mi sytuację.
ODPOWIEDZ