koszulki polo z nadrukiem

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Marcinuś7899

koszulki polo z nadrukiem

Post autor: Marcinuś7899 »

Witam, wykonywaliście kiedyś koszulki z nadrukiem? Zastanawiam się, która firma wykonuje coś takiego jak koszulka polo z haftem kraków. W internecie nie mogę nikogo takiego znaleźć, dlatego mam nadzieje, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat. Co sądzicie o takich firmach?
ŁukaszPL

Re: koszulki polo z nadrukiem

Post autor: ŁukaszPL »

Możesz zainteresować się ofertą firmy https://www.odlewniamedali.pl/koszulki. Zajmują się projektowaniem i wykonywaniem koszulek z nadrukiem. My zamawiamy stamtąd koszulki z nazwą naszej firmy. Dostarczana odzież posiada wysoką jakość oraz estetyczny wygląd.
kaśka00

Re: koszulki polo z nadrukiem

Post autor: kaśka00 »

Witam,co sądzicie o tym,by inwestować w koszulki z nadrukami? W jaka technike nadrukow warto inwestowac? Co sądzicie o tych koszulkach https://www.megakoszulki.pl Co o tym sądzicie? Chętnie poznam opinia na temat trwałości tego typu koszulek i nadruku. Wyglądają naprawdę fajnie.
Juliśś

Re: koszulki polo z nadrukiem

Post autor: Juliśś »

Ze swojej strony mogę polecić sklep: https://www.reflect.pl/, można u nich wykonać nadruk na odzieży dowolną metodą, w zależności od potrzeb i preferencji. Ja osobiście preferuję Sitodruk, który cechuje się dużą trwałością. Niestety jestem osobą dość niezorganizowaną, większość rzeczy robię na ostatnią chwilę, całe szczęście w tym sklepie terminy realizacji są już nawet do 24 godzin, co dla mnie jest bardzo pomocne.
Maryśka

Re: koszulki polo z nadrukiem

Post autor: Maryśka »

Jeśli szukacie miejsca, gdzie wykonają Wam nadruki czy też znakowanie odzieży, to polecam sprawdzić ofertę https://www.reflect.pl/sitodruk.html . Jest to metoda idealna, zarówno w przypadku materiałów poliestrowych, jak i tych wykonanych z bawełny. Zastosowanie sitodruku jest niesłychanie szerokie i nie ogranicza się tylko do odzieży.

green shot
michłannik

Re: koszulki polo z nadrukiem

Post autor: michłannik »

Koszulki i bluzy z nadrukami dla naszych pracowników musimy wykonywać kilka razy w roku ze względu na charakter ich pracy. Właśnie dlatego zdecydowałem się podjąć współpracę z firmą Bardeli która wykonuje taką odzież z nadrukami. Dobra jakość, krótkie terminy realizacji i bardzo korzystne ceny przy większych zamówieniach.
ODPOWIEDZ