Korepetycje z angielskiego Gdynia

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Klavdiaś

Korepetycje z angielskiego Gdynia

Post autor: Klavdiaś »

Dzień dobry,
przygotowuje się do matury 2022, wiem, ze na korepetycje trzeba umawiać się wcześniej, bo później może nie być terminów. Kojarzy ktoś dobrą szkołę językową z dojazdem do ucznia? Najlepiej, żeby miał ze sobą materiały, bo nie chce kupować dodatkowych podręczników. Kolega poleca korepetycje z ANGLIKONEM (http://www.anglikon.pl/) . Macie jakieś doświadczenia z tą szkołą? :mrgreen:
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Korepetycje z angielskiego Gdynia

Post autor: rudolf »

Ogólnie ja raczej korepetycji nie pobieram i po prostu zdecydowałem się od razu zapisać na skuteczny i zarazem efektywny kurs z języka angielskiego. Moim zdaniem świetnie się go możemy nauczyć na kursach https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest podjąć tą decyzję.

kleszcz czarny
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Korepetycje z angielskiego Gdynia

Post autor: Szefowa »

A moim zdaniem fajnie jest, kiedy w firmie pracownicy mają możliwość zapisania się na kurs angielskiego. Z tego, co widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-wroclaw, to na przykład taka szkoła językowa Ling Team oferuje Angielski dla firm Wrocław. Może ktoś z Was pracuje w jakieś wrocławskiej firmie i miał okazję z tego korzystać? I jak wrażenia?
ODPOWIEDZ