klej do butów

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
cyrylica
Posty: 23
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:18

klej do butów

Post autor: cyrylica »

Poszukiwany dobry klej do butów?Żeby też był w miarę łatwo dostępny, bo nie chcę jeździć od sklepu do sklepu.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:33

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Cyrylica, klej TADAM® z pewnością będzie przydatny. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
cyrylica
Posty: 23
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:18

Re: klej do butów

Post autor: cyrylica »

Czy jedna tubka wystarczy na więcej niż jedną parę? Gdzie najszybciej ten klej kupię?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:33

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

cyrylica pisze: ↑26 kwie 2020, 16:03 Czy jedna tubka wystarczy na więcej niż jedną parę? Gdzie najszybciej ten klej kupię?
Witam! Cyrylica, jedno opakowanie kleju TADAM® pozwoli skleić kilka par butów. Kupisz go m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
waldek81
Posty: 13
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:53

Re: klej do butów

Post autor: waldek81 »

o to muszę się za takim klejem rozejrzeć, bo też moich kilka par by się przydało naprawić

bluzy pit bull
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 213
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: klej do butów

Post autor: bartoszN »

Nie każdy but samemu się naprawi, czasami lepiej zanieść do szewca. Albo kupić nowe, to zawsze jakaś odmiana :) Na https://butymodne.pl/sandaly-damskie-c5540.html mają świetne sandałki, widzieliście może? Moja żona już któryś dzień przegląda i tylko mówi że pół wypłaty pójdzie bo tyle dobiera :D Może i mnie coś znajdzie.
ODPOWIEDZ