kampery

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Konstanty90

kampery

Post autor: Konstanty90 »

Czy kampery to dobry sposób na wakacje? Wiecie o co chodzi? Kamper, mapa i droga przede mną. Bez większych planów, bez potrzeby rezerwowania hotelu. Po prostu jadę przed siebie i tyle. Czy ktoś z Was spędzał wakacje w ten sposób? Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie kraje mają najlepszą infrastrukturę jeśli chodzi o taki rodzaj wakacji? Gdzie najlepiej pojechać?
lucek

Re: kampery

Post autor: lucek »

Podróż kamperem to znakomita opcja na spędzenie urlopu. Ja uwielbiam swobodę jaką zapewniają takie wycieczki. Bardzo lubię też połączenie biwakowego klimatu z wygodą, którą gwarantuje wyposażenie nowoczesnych kamperów. Kampery z prawdziwego zdarzenia są jednak dosyć drogie, dlatego uważam, że lepiej pojazd wypożyczać na czas wypoczynku niżeli kupić i korzystać z niego raz czy dwa razy w roku. Warto też zaplanować wyprawę poza szczytem sezonu turystycznego, gdyż najem kosztuje wówczas mniej, sprawdziłem na stronie https://kampery-wynajem.pl/cennik/ . Jesienią czy wiosną da się swobodnie w mieszkalnym aucie przebywać i nocować, spokojna głowa, ogrzewanie działa też podczas postoju.
Awatar użytkownika
Neya

Re: kampery

Post autor: Neya »

Ostatnio kampery stały się dosyć popularne, ale raczej wiąże się to też ze sporym wydatkiem. Na pewno jest to pewna ciekawa i nietypowa forma na wakacje i wypoczynek.
ODPOWIEDZ