Japonia - wycieczka

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
bird
Posty: 55
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:17

Japonia - wycieczka

Post autor: bird »

Jak w temacie - chciałbym w tym roku wybrać się na wycieczkę zorganizowaną do Japonii. Najpierw myślałem o wyprawie z plecakiem ale słaby ze mnie organizator. Dlatego skłaniam się ku opcji wykupienia wycieczki od biura podróży. Sprawdzałem różne oferty, w tym od CT POLAND. Może Wy podróżowaliście do Azji z jakimś biurem podróży? Możecie polecić namiar na sprawdzonego organizatora?
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Japonia - wycieczka

Post autor: gromna »

Jeśli nie znasz się na organizowaniu podróży to oczywiście najlepiej skorzystać z biura podróży. Pamiętaj tylko by przed wyjazdem odwiedzić lekarza https://scanmed.pl/oferty/medycyna-podrozy , by przedyskutować temat szczepień które będą potrzebne podczas pobytu w odległym kraju
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Japonia - wycieczka

Post autor: Szefowa »

Wybierając się na wycieczkę do Japonii, warto moim zdaniem wcześniej pouczyć się trochę języka japońskiego. Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę takich kursów on-line, organizowanych przez Szkołę ProfiLingua. Jak sądzicie, czy języka japoński jest trudny do nauki?
Rafał

Re: Japonia - wycieczka

Post autor: Rafał »

Bardzo fajnie wygląda tez ISLANDIA - polecam wycieczki od - https://zorientowani.pl/wyprawy/islandia-wycieczki.html udało mi sie rok temu odwiedzić Islandię. Naprawdę fajnie miejsce.
ODPOWIEDZ