Jak zaplanować event?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Kazik Ł

Jak zaplanować event?

Post autor: Kazik Ł »

Wszystkie plany eventowe na ten rok przepadły... Może doradzicie bezpieczne miejsca na event firmowy, takie żeby można było zacząć już planować na początku roku i żeby później się nie okazało że znowu na rozkaz państwa zamknięte?
Awatar użytkownika
Trampek
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:05

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: Trampek »

Najbezpieczniejszym pomysłem będzie późna wiosna, tak żeby większość wydarzeń można było zaplanować pod gołym niebem. Prawdopodobnie ten nadchodzący rok będzie w tej kwestii podobny do obecnego więc nie licz na zimowe wyjazdy firmowe, a na czerwiec i później lepiej wcześniej coś zarezerwować, bo indywidualni się rzucą po wszystkich ośrodkach, szczegolnie tych z domkami i pozajmują miejsca.
My imprezy firmowe od lat robimy nad jeziorami i korzystamy z bazy osrodków eventowych na stronie czystejeziora.pl https://www.czystejeziora.pl/eventy-nad ... zy-grupowe
Kaśka

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: Kaśka »

Ja zaczęłam od znalezienia miejsca na imprezy okolicznościowe Wrocław. Później fotograf, atrakcje i lista gości. Łatwiej jest też gdy zrobi się listę rzeczy do zrobienia, wtedy na pewno o niczym nie zapomnisz.

mowa ciszy. twoje codzienne wsparcie
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 192
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: krakowska »

Uważam że bardzo fajne eventy można zrobić na takich https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarnych warsztatach, ostatnio stało się modne takie gotowanie i nasza firma też urządziła takie integracyjne gotowanie. Było super, każdy zadowolony a najlepsza była degustacja potraw na koniec
AlicjaŻ

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: AlicjaŻ »

Grunt to mieć firmę, która wynajmie nam meble eventowe i ja taka firmę znam w https://www.meblostrefa.com/. Firm oferuje nie tlyko wynajem mebli ale również AGD i RTV, naczynia, sztućce, i wiele innych potrzebnych rzeczy do przygotowania eventu. Ja jeszcze przed pandemią często zamawialiśmy z firmy wszystko na eventy i zawsze byliśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: chunn »

Kazik Ł pisze: ↑27 gru 2020, 16:37 Wszystkie plany eventowe na ten rok przepadły... Może doradzicie bezpieczne miejsca na event firmowy, takie żeby można było zacząć już planować na początku roku i żeby później się nie okazało że znowu na rozkaz państwa zamknięte?
A może warto do tego zatrudnić agencję pr?
rikió

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: rikió »

Fajne są wszelkiego typu eventy, bez dwóch zdań. Ja polecam tu współpracę z firmą http://artmargot.pl/, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze eventów, imprez, wydarzeń pod względem artystycznym. Oferta fajna, dopasowana do potrzeb klientów, podnosząca wartość wszystkich wydarzeń
ryś

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: ryś »

My sami wszystko zawsze planujemy, jeśli chodzi o event. Nie zatrudniamy do tego firmy, a zaoszczędzony budżet możemy sobie przeznaczyć na jakieś ciekawe atrakcje dla gości. Przykład? W ubiegłym roku firma BVS zrobiła nam pokaz multimedialny i laserowy. To był strzał w dziesiątkę. Świetnie to wyglądało, generalnie bardzo profesjonalnie. Polecam tę firmę do współpracy.
Patuś

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: Patuś »

My wolimy zatrudnić firmę eventową bo przygotowywanie dobrej imprezy to spory kłopot. Współpracujemy od lat z agencją Eventomi i wszelkie imprezy jak eventy firmowe, konferencje czy szkolenia przygotowywane są profesjonalnie tak aby wszyscy byli zadowoleni. Dodatkowo planujemy na drugi rok galę i mam nadzieję, że uda się ją już zorganizować bez obostrzeń.
Radosław64

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: Radosław64 »

Jest szansa, ze szybko wrócą tego rodzaju imprezy dlatego nasz bar już szykuje odpowiednie wyposażenie. Dozowniki barmańskie różnego rodzaju kupiliśmy tutaj https://gastromarket.pl/dozowniki/ i nadal kompletujemy ciekawe akcesoria by zapewnić gościom profesjonalną obsługę.
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: Deathwing »

W dzisiejszych czasach należy dobrze się przygotować do organizowania eventu, bo ciągle mamy stan pandemiczny. Jedną z ważnych kwestii o jakie musimy zadbać jest dezynfekcja, a także dystans pomiędzy uczestnikami. Gdy o to zadbamy to musimy zadbać o inne kwestie, na przykład organizacyjne.
łókasz

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: łókasz »

Wiedzieliśmy, że zainteresowanie eventem będzie spore, dlatego zdecydowaliśmy się na zrealizowanie streamingu. Pomocy na tym polu udzielili https://aztv.pl/index.php/transmisje-z- ... turalnych/ , którzy byli w stanie przeprowadzić transmisję tego typu. Nie wszyscy z naszych gości mogli się pojawić, mimo to w "jakiejś formie " chcieli uczestniczyć w evencie. No i się udało! Transmisja została przeprowadzona w bardzo wysokiej jakości, a jakość sygnału była faktycznie mocna.
Kóh

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: Kóh »

Końcówka roku to różnego rodzaju eventy, które oczywiście przykuwają uwagę, pomagają rozpromować firmę, usługi, produkty. Do tego, aby zorganizować jakiś fajny event, zdecydowanie potrzebne jest odpowiednie miejsce, np. hala czy studio filmowe. Ja polecam tu kontakt z https://www.studiopanika.pl/eventy/. Profesjonalne studio, bardzo dobra przestrzeń, odpowiednio zaaranżowana, można dekorować dokładnie tak jak chcemy, wprowadzać najróżniejsze dekoracje, efekty wizualne, dźwiękowe i inne.
ohon

Re: Jak zaplanować event?

Post autor: ohon »

Jeśli chodzi o przygotowanie imprezy firmowej, to wskazane jest skorzystanie z usług agencji eventowej. Doświadczona i fachowa agencja eventowa zapewni bezbłędne planowanie i realizację wydarzenia, eliminując potencjalne problemy i nieprawidłowości. Profesjonalna pomoc obejmie wszystkie aspekty organizacji spotkania.
ODPOWIEDZ