Jak zabezpieczyć swoje towary?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
FajnyBiznesman
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:36

Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: FajnyBiznesman »

Szukasz najtańszego i najbezpieczniejszego rozwiązania, żeby zabezpieczyć swoje towary? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty https://www.amtkartony.pl/. Mają oni najlepsze opakowania z tekstury 7warstwowej – która wspaniale chroni przed urazami mechanicznymi.
Awatar użytkownika
Precela
Posty: 33
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:31

Re: Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: Precela »

Takie opakowania także mogą się przydać. Ja jednak stawiam głównie na opakowania foliowe. Te są w dobrych cenach i można łatwo zapakować w nie praktycznie każdy produkt. Zerknijcie sobie tu na stronkę https://sklep.grala.com.pl/eko-bio/ Może też i wam takie opakowania się przydadzą. Mają w tym miejscu spory ich wybór i także też opakowania foliowe ekologiczne. Ich oferta dedykowana jest dla przeróżnych firm. Weźcie pod uwagę różnego rodzaju opakowania i dobierzcie coś odpowiedniego do waszej firmy.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: Ptyki »

Zabezpieczenie towaru do transportu jest bardzo ważne. Zatem polecę Wam sprawdzony namiar http://www.hirsch-porozell.pl/ , jest to producent który specjalizuje się w tworzeniu opakowań styropianowych ochronnych, a także z właściwościami izolacyjnymi.
Awatar użytkownika
rafcio
Posty: 107
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: rafcio »

Warto zabezpieczyć opakowania folią z tej firmy http://roma-folie.pl/ bo się specjalizują w tym zakresie. Mają w ofercie usługę pakowania jak i sprzedaż maszyn pakujących w atrakcyjnych cenach. Moim zdaniem mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę więc na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie jeśli chodzi o kwestie pakowania.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: monka »

FajnyBiznesman pisze: ↑13 wrz 2019, 10:19 Szukasz najtańszego i najbezpieczniejszego rozwiązania, żeby zabezpieczyć swoje towary? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty https://www.amtkartony.pl/. Mają oni najlepsze opakowania z tekstury 7warstwowej – która wspaniale chroni przed urazami mechanicznymi.
Moim zdaniem poza solidnym kartonem, przydadzą się też wypełniacze do paczek. Tu poczytacie o ich zaletach: https://www.strategic-packaging.com/pl/ ... -do-paczek. Jeśli w waszych paczkach produkty nie będą się przesuwać to jest zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo, że coś się z nimi stanie.

wełna climowool forum
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 106
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:27

Re: Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz sprzedawać w Niemczech to warto zgłosić się do https://sprzedawajwniemczech.pl/ Pomogą ci w założeniu działąlności i prowadzeniu księgowości. Poza tym udostępniają adres do wysyłek i zwrotów. Sama ostatnio myślę o biznesie online za granicą.
joriś43222

Re: Jak zabezpieczyć swoje towary?

Post autor: joriś43222 »

Dzisiaj rynek opakowań jest na tyle rozwinięty, że bez problemu powinniście znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli tutaj i sprawdzili takie kubki papierowe. To bardzo dobry wybór, więc jak najbardziej powinniśćie zwrócić na niego uwagę.
ODPOWIEDZ