jak nadajecie paczki?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

jak nadajecie paczki?

Post autor: gromna »

Nadajecie czasami przesyłki internetowo? Jak tak przez jaki portal najlepiej to zrobić? Szukam najniższych cen
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: jak nadajecie paczki?

Post autor: brodka »

Ja nadaję przez Sendit, online wszystko załatwiam. Nie wiem czy wiecie, że to broker dlatego ceny mają bardziej konkurencyjne i jest kilku przewoźników do wyboru. Sama sobie po porównaniu decyduję, za pośrednictwem którego mam wysłać.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: jak nadajecie paczki?

Post autor: Ptyki »

Tak jak poprzedniczka napisała własnie teraz coraz częściej nadaje się paczki internetowo bo to bardzo wygodna opcja. A co do samej firmy to uważam, że kurier DHL jest najbardziej solidny no i oferuje naprawdę niskie ceny
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: jak nadajecie paczki?

Post autor: Szefowa »

Prowadząc własny sklep internetowy warto zadbać o to, aby takie paczki były odpowiednio zapakowane. Najlepiej sprawdzą się moim zdaniem taśmy z nadrukiem, na przykład przedstawiającym logo z nazwą danego sklepu. Możecie takietaśmy całkiem niedrogo zamówić tutaj. Spotkacie się tam na pewno z bardzo wysoką jakością, a za realizacją Waszego zamówienia na pewno nie będziecie musieli długo czekać :)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: jak nadajecie paczki?

Post autor: fiona45 »

Paczki nadawać można w różny sposób. Najlepiej sprawdzają się te nadane profesjonalne, wraz z dobrą oprawą. Widziałam ciekawe propozycje na http://perfectmeridian.pl . Firma, która pakuje, wysyła, a nawet można u nich magazynować lub przepakowywać. Jednak pakunek ma swoje znaczenie.
ODPOWIEDZ