Jak i czym czyścić rower?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
rafcio
Posty: 107
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Jak i czym czyścić rower?

Post autor: rafcio »

Ja uwielbiam jazdę na rowerze i poświęcam jej każdą wolną chwilę i zachęcam każdego kto podziela ta pasję to zapoznania się z artykułem https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... _myc_rower Pomoże on zachować rower w czystości i utrzymać w należytym stanie przez lata. Jak wiadomo brud to zabójca każdego urządzenia a tego nikt nie chce.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Jak i czym czyścić rower?

Post autor: Mikka »

Wiesz co musiałabyś zajrzeć do jakiegoś dobrego sklepu rowerowego. W takim miejscu kupisz odpowiednie kosmetyki, które nie uszkodzą powłoki roweru. Tak teraz kojarzę, że jak ostatnio jak szukałam części rowerowe tutaj https://www.rowertour.com/c/4/czesci-rowerowe to chyba widziałam nawet kosmetyki tam.
Benio332

Re: Jak i czym czyścić rower?

Post autor: Benio332 »

Witajcie! Czy ktoś z was ma doświadczenie z rowerami elektrycznymi Prox https://goodsport.pl/rowery/elektryczne-prox/? Jakie są wasze wrażenia? Czy są to dobre rowery na jazdę w terenie?
rolland

Re: Jak i czym czyścić rower?

Post autor: rolland »

U mnie naprawdę problemem są zakupy tego rodzaju, dlatego mam nadzieję, że co nieco znajdę. To coś sensownego i naprawdę mam wrażenie, że warto to omówić. Mam nadzieję, że znajdziecie wszystko i będzie to dla was okej. Ja sprawdzam mały rowerek biegowy .
ODPOWIEDZ