Instagram

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Antoś78

Instagram

Post autor: Antoś78 »

Jeżeli jesteście zainteresowani rozwojem Waszego profilu na Instagramie, to chciałbym Wam polecić ofertę polubienia na insta . Poprzez rozwój swojego profilu na Instagramie można zacząć zarabiać pieniądze dzięki reklamom oraz współpracą z róznymi firmami.
pewoś

Re: Instagram

Post autor: pewoś »

ja właśnie zgłębiam wiedzę na temat wszelkich social mediów - moja firma nawet do tej pory nie potrzebowała konta na facebooku ale właśnie zabieram się za jego stworzenie bo jednak klienci o to pytają. czytałem takiego bloga i ciekawe artykuły odnośnie https://piotrweppe.pl/jak-zalozyc-konto ... facebooku/ także i Wam podrzucam bo może się przydadzą :) ja dopiero zaczynam także taka wiedza jest mi mocno potrzebna :)
Tomuś19

Re: Instagram

Post autor: Tomuś19 »

Sporo osób ma instagrama ale nie każdy wie jakie cytaty powinno dodawać się pod zdjęciami. Warto kliknąć na "Summer bikini captions for Instagram" aby dowiedzieć się jakie cytaty warto wpisywać. Raczej mało kto wie na co zwracać uwagę podczas szukania cytatu na insta.
małgośka

Re: Instagram

Post autor: małgośka »

Kilka dni temu nawiązałam współpracę z rewelacyjną firmą jaką jest https://www.socialmediabost.pl/ . Dzięki ich działaniom moja strona na Facebooku zyskała wielką popularność. Kupiłam pakiet like w bardzo dobrej cenie, dodatkowo dosyć szybko zajęli się realizacją zlecenia
pakuś93

Re: Instagram

Post autor: pakuś93 »

Najtrudniejsze zawsze są początki, a już zwłaszcza jeśli chodzi o instagram gdzie jak nie masz lajków pod zdjęciami to algorytm cie nie promuje. Dlatego też warto trochę tych lajków od https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ kupić by pozwolić na to by algorytm nasz profil zauważył i zaczął nas proponować innym
TomaszBis

Re: Instagram

Post autor: TomaszBis »

Też podłączam się do tematu. Chcecie solidnych usług to zobaczcie co oferują polskojęzyczne serwisy likomatic.com i lajkomat.pl a myślę, że nie pożałujecie
Są to chyba najlepsze pod względem cen i jakości usług serwisy w Polsce.
Pierwszy posiada ok. 1000 różnych tanich usług, drugi oferuje usługi z Polski i wszystkie z gwarancją.
Zapłacić można korzystając w szybkich przelewów on-line, BLIK'iem itp.
Na stronach odstępny jest czat pomocy gdyby ktoś miał pytania lub nie wiedział co i jak.
Na stronie likomatic.com dostać można darmowe usługi.
Może graficznie strony nie należą do najlepszych ale tu chodzi o usługi i ich jakość a nie o piękno strony, liczą się profesjonalne efekty pracy serwisów.
Polecam z mojej strony.
koofs

Re: Instagram

Post autor: koofs »

Dzięki http://lead-marketing.pl/ zauważyłem nie tylko wzrost liczby obserwujących na Instagramie, ale także większe zaangażowanie mojej społeczności. To naprawdę wartościowe narzędzie dla każdego influencera lub marki działającej online.
Dżony

Re: Instagram

Post autor: Dżony »

W obliczu rosnącej liczby fałszywych kont na Instagramie, ważne jest, aby znać techniki ich wykrywania, aby móc skutecznie chronić swoje konto i interakcje. Symptomy takie jak niewiarygodnie wysoka liczba obserwujących przy ograniczonej aktywności lub treści wyglądające na automatycznie generowane mogą być ostrzeżeniem. Więcej informacji na temat identyfikacji nieautentycznych profili oferuje strona https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... nstagramie i ta wiedza jest niezbędna dla każdego, kto dąży do budowania prawdziwej i angażującej społeczności.
ODPOWIEDZ