ile kosztuje przeszczep włosów

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Gilleś3871

ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: Gilleś3871 »

Witam, wykonywaliście kiedyś zabiegi z medycyny estetycznej? Możecie mi powiedzieć ile kosztuje przeszczep włosów? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a chciałbym wiedzieć w jakiej cenie są tego typu zabiegi, ponieważ będę musiał się na taki zabieg wybrać. Wykonywaliście kiedyś taki zabieg?
hańcia

Re: ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: hańcia »

Nie wiem, bo w każdym miejscu jest inaczej, ale wiem za to, że ta klinika medycyny estetycznej warszawa https://www.elite.waw.pl ma do zaoferowania przeszczep z automatycznym robotem. Oczywiście go nadzoruje lekarz. Myślę, że warto się w tym rozeznać.
żałow

Re: ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: żałow »

Wiesz co sama nie wiem, ale wiem, że przychodnia do której chodzę ma w ofercie medycynę estetyczną. Zerknij może https://innova-med.pl/ , albo zadzwoń to się dowiesz. Ogólnie to chodzę do tej przychodni i bardzo sobie chwalę, więc sądzę że medycynę estetyczną ma też na wysokim poziomie....
Karolś

Re: ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: Karolś »

Długi czas borykałem się z problemem wypadania włosów , do dziś nie wiem tak na 100% co było tego przyczyną. Skorzystałem z zabiegu w klinice Novoderm https://novoderm.pl /, ta nowa technologia przeszczepu włosów WAW FUE , działa cuda zabieg był bezbolesny i bardzo efektowny .Trwał co prawda klika godzin ale efekty sa super. Co do ceny to wejdź sobie na ich stronę albo umów się na konsultację bo to wszytko jest kwestią indywidualną .
ODPOWIEDZ