Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
agromirek
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 1:37

Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: agromirek »

Potrzebuję zwiększyć wydajność mojej hodowli bydła. Nadchodzi czas na korekcje racic dla moich krówek. Proszę o polecenie sprawdzonej firmy zajmującej się korekcją racic. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
katarzynaz
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:47

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: katarzynaz »

Od lat na mojej hodowli bydła korzystam z profesjonalnych usług https://www.korekcja-racic.pl/. Serdecznie polecam.
kiśko

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: kiśko »

Jeśli potrzebujecie w Gnieźnie dobrego laboratorium diagnostycznego to warto sobie sprawdzić VetLabGroup Jędryczko https://www.vetlabgroup.pl/o-nas Nie tylko wykonują szereg badań laboratoryjnych zwierząt i pasz, ale też zajmują się produkcją autoszczepionek obejmujących większość patogenów bakteryjnych. Możecie do nich dzwonić czy kontaktować się za pośrednictwem facebooka www.facebook.com/epilab sprawnie odpowiadają na pytania, jest z nimi dobry kontakt. Warto sobie ich zapamiętać.
łukaszz

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: łukaszz »

Podpowiem wam, że w zakresie karmienia bydła dobrym rozwiązaniem jest młóto browarniane, ma bardzo przyzwoite właściwości odżywcze, działa mlekoępdnie. Dobrym dystrybutorem tego dodatku paszowego jest firma Domino https://www.domino.org.pl/o-firmie Kupicie u nich wysłodziny browarniane wraz z dostawą a do tego firma z cenami nie przesadza i ma wysoki standard obsługi, działa terminowo.
ódon

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: ódon »

Na pewno musisz zatroszczyć się o wysokiej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci na wentylację wnętrza gdzie hodujesz zwięrzeta. Moim wymogom sprostały rozwiązania zaproponowane przez GALLOMA https://galloma.pl/oferta/wentylacja/ i okazało się to absolutnym strzałem w 10. Jakość odgrywa tu istotną rolę, co jest najważniejszym aspektem. Wentylajcja dla ferm zapewni prawidłowy klimat w pomieszczeniach hodowlanych. A w ich ofercie dostępne są różnorodne systemy na co także warto zwrócić uwagę. Zdecydowanie polecam!
ODPOWIEDZ