Hazard

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
rafaello
Posty: 93
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:03

Hazard

Post autor: rafaello »

Uzależnienie od hazardu jest uznawany za przewlekłe i niewyleczalne schorzenie. Oznacza to, że powrót hazardzisty do bezpiecznego grania jest niemożliwy zawsze wymknie się ono spod kontroli, nawet gdy przerwa w graniu była stosunkowo Długa. Aby leczyć jakie uzależnienie warto wybrać dobry ośrodek leczenia uzależnień jednym z nich jest ośrodek Wiosenna gdzie każda osoba uzależniona otrzyma fachową pomoc, jak również wsparcie.
Awatar użytkownika
Aleksandra228
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:21

Re: Hazard

Post autor: Aleksandra228 »

Każde uzależnienie niesie za sobą nieodwracalne skutki w człowieku. W uzależnieniach ważne jest oparcie wśród bliskich ale i odpowiednia terapia. Sami nie poradzimy sobie z problemem natomiast terapeuci oraz ośrodki potrafią wyciągnąć nas na prostą. Ośrodek Detoks Fenix doskonale radzi sobie z trudnymi przypadkami uzależnień tam z pewnością znajdziesz pomoc.
Deelję

Re: Hazard

Post autor: Deelję »

Wiele osób chce dużo zarobić i prawie nic za to nie robić. Ale nie zawsze tak jest. Tylko szczęściarze tacy jak ja wiedzą, kto może zarabiać pieniądze https://www.ranking-kasyn.com/ ta strona ma doskonałe warunki i wygodny system obstawiania. Jestem pewien, że będziesz w stanie zarobić bardzo stabilne i pewne pieniądze, to naprawdę bardzo łatwe i proste do zrobienia teraz w Internecie. I można tam dużo zarobić.
Mateusż

Re: Hazard

Post autor: Mateusż »

Witaj! Czy chcesz wiedzieć, co cię czeka, jeśli spróbujesz zagrać w darmową wersję automatów online? Opowiem ci trochę o tym. Pierwsza to instrukcje i wskazówki, czyli dzięki wersji demonstracyjnej możesz zarówno nauczyć się grać na automacie na https://gryonlinez.pl/ , jak i podnieść poziom gry, opracowując różne strategie! A po drugie - nawet w darmowej wersji możesz zdobyć jackpota!
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 89
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:18

Re: Hazard

Post autor: Koralik »

Niestety mam brata hazardzistę i na razie pracuję nad tym aby zgodził się na leczenie. Mam nadzieję, że się uda, bo chwilami wspomina, że chyba się zdecyduje. Nawet zrobiłam specjalnie rozeznanie wśród różnych ośrodków terapii i najbardziej odpowiedni wydał mi się Lewin. U nich mój brat miałby szansę na zerwanie z tym okropnym nałogiem.
Gość

Re: Hazard

Post autor: Gość »

Jak ktoś zna umiar to nie widzę problemu w tym, żeby raz na jakiś czas sobie zagrał w jakąś gierkę. Sam od czasu do czasu gram w Football Mania czy magic fruits deluxe. najczęściej na niskich stawkach żeby w razie czego nie być wiele stratny. Ostatnio całkiem spoko mi idzie więc może raz zaryzykuję na wyższej stawce zobaczymy czy coś dobrego z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Hazard

Post autor: roben »

My jakiś czas szukaliśmy dobrego miejsce na leczenie dla taty i w końcu polecono nam bardzo dobry Ośrodek Terapii Mental Relax House. Podopieczni mogą liczyć na świetną opiekę psychologiczną i nawet można skorzystać ze specjalnych spotkań dla rodzin.
Awatar użytkownika
Zulugula
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:11

Re: Hazard

Post autor: Zulugula »

Bardzo łatwo można zacząć grać ale to tak wciąga, że człowiek w pewnym momencie przestaje siebie kontrolować. Widzę, jak zachowuje się mój brat, z którym jest naprawdę duży problem. Próbujemy nawet go namówić aby podjął leczenie w tym dobrym prywatnym ośrodku terapii uzależnień Nefo.
ODPOWIEDZ