haft komputerowy

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Krzystof7282
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 11:05

haft komputerowy

Post autor: Krzystof7282 »

Hej, może ktoś z Was mi powiedzieć która firma wykonuje haft komputerowy Kraków? Szukam sprawdzonej firmy, ale niestety nic do tej pory nie znalazłem. Mam nadzieje, że pomożecie mi w tej kwestii. A czy Wy korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
Karoluśek0314

Re: haft komputerowy

Post autor: Karoluśek0314 »

Właśnie zastanawiam się, która firma wykonuje coś takiego jak koszulka polo z haftem kraków. Znacie jaką porządną firmę z tego miasta, na którą warto zwrócić uwagę? Będę wdzięczny za polecenie, ponieważ nic nie mogę znaleźć w internecie, a chciałem wykonać hurtowo takie koszulki.
Bartuś

Re: haft komputerowy

Post autor: Bartuś »

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się wykonywaniem pięknych haftów zajrzyj na stronę internetową https://haftuj.com/. Znajduje się tam bogata oferta wykonawstwa różnego typu haftów.
____________________________________________________________________________________________________________________
domnik223ąą

Re: haft komputerowy

Post autor: domnik223ąą »

Mogę każdemu się pochwalić ,że kilka tygodni temu trafiłem na bardzo ciekawą ofertę Arlena haftowanie na ubraniach . Jestem pewny na 100 procent ,a nawet na trzysta procent, że z tej oferty skorzysta bardzo dużo osób. Sam o tej bardzo dobrej ofercie powiem mojemu bardzo dobremu znajomemu i jestem pewny na 100 procent, że on z tej oferty skorzysta bardzo szybko bo bardzo się opłaca. Sam z tej oferty korzystam bardzo często i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Jeszcze raz polecam skorzystać z tej oferty.
ODPOWIEDZ