Gdzie szukać pomocy z kredytem frankowym

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
maniecki35

Gdzie szukać pomocy z kredytem frankowym

Post autor: maniecki35 »

Jakie szanse w sądzie waszym zdaniem posiada kredytobiorca do tej pory zaangażowany w kredyt frankowy i czy w ogóle opłaca się uruchamianie całej procedury walki o swoje prawa? Jeśli możecie podzielić się waszymi spostrzeżeniami na ten temat , ewentualnie czy macie jakąś zaufaną kancelarię prawną to również proszę o polecenia.
Florek33

Re: Gdzie szukać pomocy z kredytem frankowym

Post autor: Florek33 »

Mam teraz kredyt w złotówkach, a wcześniej frankowy. Udało się wygrać z bankiem, dzięki zaangażowaniu http://sangowski.com/kredyty-frankowe.php i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. W Poznaniu najbardziej wyspecjalizowana kancelaria związana z rynkiem kredytów frankowych.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Gdzie szukać pomocy z kredytem frankowym

Post autor: Zbyszek92 »

Cześć w pierwszej kolejności należy wyjaśnić, kim dokładnie jest doradca kredytowy i jakie usługi świadczy. Jak można się domyśleć, jest to osoba, która udziela nam wszelkich informacji na temat kredytów, zasad ich udzielania, warunków, które musimy spełnić, a także prawa z zakresu bankowości czy kredytów. I teraz moje pytanie czy korzystał ktoś z tej stronki https://intuum.pl/doradca-kredytowy-gdansk/ bo mi polecił kolega ale zawsze bałem się kredytów.
ODPOWIEDZ