fotograf

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Jędrek4512

fotograf

Post autor: Jędrek4512 »

Witam, są tutaj osoby, które niedawno brały slub? Zbliża się dzień mojego wesela i szukam fotografa ślubnego. Na stronie https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-krakow znajduje się fotograf, który posiada w swojej ofercie sesje ślubne. Myślicie, że warto skorzystać z jego oferty?
toliś

Re: fotograf

Post autor: toliś »

Dla tych, co chcą się profesjonalnie zajmować fotografią, to tutaj https://alstor.pl/produkty/monitory-graficzne/ jest ciekawe miejsce. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Mają tam między innymi w ofercie monitory fotograficzne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Trzeba zaopatrywać się w sprawdzonych miejscach.
tośka

Re: fotograf

Post autor: tośka »

Z czystym sumieniem mogę polecić https://www.marcindrechna.com/ . Pan Marcin jest naprawdę świetnym fotografem z bardzo dużym doświadczeniem. Zdjęcia jakie dla nas wykonał są przepiękne, doskonale potrafi złapać ważne dla nas momenty. Współpraca była świetna.
Kaśka22

Re: fotograf

Post autor: Kaśka22 »

Interesuje mnie sesja wizerunkowa i sesja rodzinna. Czy możecie polecić sprawdzone zakłady fotograficzne, w których można zarezerwować termin sesji? Osttanio wyszukałam w Internecie zakład eMHara. Oferta dostępna na stronie https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-wizerunkowa/
marża

Re: fotograf

Post autor: marża »

A mnie interesuje sesja zdjęciowa przed chrzcinami jak i przez cała uroczystość. Od jakiegoś czasu szukam dobrego fotografa, takiego który będzie miał dobre podejście do dzieci. Z własnej autopsji wiem, że gdy ktoś nie umie obchodzić się z dzieciaczkami to ciężko zrobić dobre zdjęcia. Oglądałam dobry [url=htttp://nataliawerner.pl/blog/reportaż-z-chrztu-śląsk]reportaż z chrztu śląśk[/url]. I wciąż zastanawiam nad wyborem.
Olga178

Re: fotograf

Post autor: Olga178 »

Moja znajoma niedługo będzie miała wesele i staram się jej trochę pomóc w tej całej organizacji. Mam już doświadczenie, także wiem co i jak najlepiej jest załatwić. Na pewno skorzystamy z usług fotograf ślubny łódź Marcin Drechna, wiem, że wszystko będzie fajnie wykonane, także bardzo polecam na wesele.
foćka

Re: fotograf

Post autor: foćka »

Czy naprawdę, aż tak ciężko jest znaleźć dobrego fotografa? Co przeglądam jakiekolwiek fora, widzę zapytania o fotografa. Ja długo nie szukałam, poszłam do pierwszego lepszego, zobaczyłam jego portfolio i wiedziałam, że będzie okej. Fotograj jak fotograf. Wystarczy zobaczyć, czy jego zdjęcia są dobre. Też zależy na jaką okazję go szukamy, bo każdy lepiej czuje się w w innych sesjach.
Andrzej

Re: fotograf

Post autor: Andrzej »

foćka pisze: ↑19 paź 2021, 18:36 Czy naprawdę, aż tak ciężko jest znaleźć dobrego fotografa? Co przeglądam jakiekolwiek fora, widzę zapytania o fotografa. Ja długo nie szukałam, poszłam do pierwszego lepszego, zobaczyłam jego portfolio i wiedziałam, że będzie okej. Fotograj jak fotograf. Wystarczy zobaczyć, czy jego zdjęcia są dobre. Też zależy na jaką okazję go szukamy, bo każdy lepiej czuje się w w innych sesjach.
No łatwo nie jest jak ktoś ma swoje wymagania. Nie każdy odważy się pójść do pierwszego lepszego, tym bardziej w sprawie zdjęć ślubnych. Sama sesja ślubna wymaga wiele precyzji i kreatywności. Nie każdy podoła takiemu wyzwaniu. Czasami lepiej popytać i dowiedzieć się, który fotograf jest dobry i jakie inni ludzie mają opinię. Też tak uważacie? Czy macie inne zdanie?
Borelka

Re: fotograf

Post autor: Borelka »

Dobry fotograf wykona nam zdjęcia w każdych okolicznościach. Na pewno praca fotografa jest specyficzna i też trzeba wiedzieć z czym ona się wiąże. W okolicy z pewnością znajdziemy dobrego fachowca.
ODPOWIEDZ