Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: qermina »

Korzystał ktoś może z takich rozwiązań jak w tytule? Ja szukam ciekawego sposobu na udokumentowanie postępów prac budowlanych. Takie inwestycje najczęściej są mocno rozciągnięte w czasie a ja nie chciałabym niczego pominąć. Informacje o filmowaniu z drona znalazłam tutaj http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-poznan/ . Taka forma dokumentacji może ukazać obiekt z zupełnie innej, nowej perspektywy. Zanim jednak zdecyduję się ostatecznie chciałabym poznać opinię osób, które korzystały już z tego typu usług.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: nina »

Opcja jest ciekawa. Warto jednak wybrać sprzęt, który spełni nasze potrzeby. Ważne jest bowiem to, aby zawsze stawiać na jakość. Tutaj https://megadron.pl/pl/blog/dron-dji-ma ... 27940.html jest ciekawy sprzęt, który myślę, że sprawdzi się w takiej sytuacji. Trzeba bowiem stawiać na dobrej jakości urządzania dopasowane do konkretnych oczekiwań.
fiśka90

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: fiśka90 »

Witam,poszukuje swojego pierwszego drona. Zalezy mi na tym,aby moc dokumentowac urodziny mojej mamy,ktora ma zamiar zrobic wieksza imprezke. https://megadron.pl/pl/blog/mavic-mini- ... 84833.html Co o tym sądzicie ? Prosze o wasze opinie.
ODPOWIEDZ