Dziecięce

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Romó856

Dziecięce

Post autor: Romó856 »

Oddzielny pokój dla dziecka to zdrowy nawyk jego własnej przestrzeni. Maluchy szybko rosną, dlatego dobrze jest wybrać łóżeczko rosnące z kolekcji 4YOU https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-4-you. W prosty sposób niemowlęce łóżeczko można przekształcić w takie dla kilkulatka.

(Oddzielny pokój dla dziecka to zdrowy nawyk jego własnej przestrzeni. Maluchy szybko rosną, dlatego dobrze jest wybrać łóżeczko rosnące z kolekcji 4YOU. W prosty sposób niemowlęce łóżeczko można przekształcić w takie dla kilkulatka.)
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Dziecięce

Post autor: qermina »

Aktualnie jestem w ciąży z drugim dzieckiem i przenieśliśmy się z mieszkania jednopokojowego do dwupokojowego, właśnie po to, żeby pierwsze dziecko miało swój pokój i przy okazji kupiliśmy mu też nowe meble i o dziwo udało się to zrobić w jednym miejscu. Na stronie https://www.meblezbajki.pl/meble-dzieciece znalazłam świetne meble dziecięce i zamówiłam komodę i łóżko z postaciami z bajek w bardzo dobrej cenie. Maciek ma teraz świetnie urządzony pokój, a my właśnie jesteśmy w trakcie planowania co kupić dla niemowlaka jak już się urodzi. Jak sądzicie - od czego zacząć?
ODPOWIEDZ