dokumentowanie zdrady

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
tomasz76
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:17

dokumentowanie zdrady

Post autor: tomasz76 »

Dla jasności nie pytam w swoim imieniu ale pytam w imieniu sąsiada. W jaki sposób najlepiej wychodzi dokumentowanie zdrady detektyw Zielona Góra? Chodzi o to, że podejrzewa o zdradę swoją żonę, jest wiele sygnałów o tym świadczących, jednakże potrzebuje solidny materiał dowodowy. Czy ktoś z Was może się orientuje, jak dużo rzeczy musi mieć zgromadzonych, by rozwód przeszedł bez problemu. Znajomy polecał zajrzeć na stronę https://detektywzielonagora.pl/services/zdrady/ i skorzystać z pomocy profesjonalisty ale liczę, że tutaj też uzyska pomoc.
Julka Frącek

Re: dokumentowanie zdrady

Post autor: Julka Frącek »

tomasz76 pisze: ↑18 paź 2021, 19:07 Dla jasności nie pytam w swoim imieniu ale pytam w imieniu sąsiada. W jaki sposób najlepiej wychodzi dokumentowanie zdrady detektyw Zielona Góra? Chodzi o to, że podejrzewa o zdradę swoją żonę, jest wiele sygnałów o tym świadczących, jednakże potrzebuje solidny materiał dowodowy. Czy ktoś z Was może się orientuje, jak dużo rzeczy musi mieć zgromadzonych, by rozwód przeszedł bez problemu. Znajomy polecał zajrzeć na stronę https://detektywzielonagora.pl/services/zdrady/ i skorzystać z pomocy profesjonalisty ale liczę, że tutaj też uzyska pomoc.
Gdy chodzi o dokumentowanie zdrady to zapytaj w tej agencji https://agencjatemida.pl/. Przy mojej sprawie rozwodowej korzystałam z ich usług, przeprowadzili dyskretną obserwację małżonka. Do tego odpowiedzialni byli za zebranie wszystkich informacji o podejrzanym zachowaniu męża. Bardzo polecam.
ZuteŁ

Re: dokumentowanie zdrady

Post autor: ZuteŁ »

tomasz76 pisze: ↑18 paź 2021, 19:07 Dla jasności nie pytam w swoim imieniu ale pytam w imieniu sąsiada. W jaki sposób najlepiej wychodzi dokumentowanie zdrady detektyw Zielona Góra? Chodzi o to, że podejrzewa o zdradę swoją żonę, jest wiele sygnałów o tym świadczących, jednakże potrzebuje solidny materiał dowodowy. Czy ktoś z Was może się orientuje, jak dużo rzeczy musi mieć zgromadzonych, by rozwód przeszedł bez problemu. Znajomy polecał zajrzeć na stronę i skorzystać z pomocy profesjonalisty ale liczę, że tutaj też uzyska pomoc.
Oni - https://detektywi.net/detektyw-minsk-mazowiecki/ mogą Wam w wielu tematach pomoc. Wejdzie na ich stronę i poczytajcie o nich, o tym, czym się zajmują, jak działają. Naprawdę wiele informacji można znaleźć u nich na stronie.
ODPOWIEDZ