Dodatkowe koszty kredytu

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Olgierd
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2022, 8:33

Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: Olgierd »

Witam serdecznie. Każdy kto bierze kredyt ponosi jakieś jego dodatkowe koszty, prawda? To jest raczej nieuniknione, chociaż ja się oczywiście mogę mylić. W każdym razie przeczytałem ostatnio, że można ubiegać się o zwrot dodatkowych kosztów kredytu i chciałbym się o trym trochę więcej dowiedzieć. Może ktoś z was mógłby podzielić się doświadczeniami? Byłoby świetnie ;)
ewi933

Re: Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: ewi933 »

W dzisiejszych czasach nawet osoby bezrobotne mogą bez problemu otrzymać pożyczkę i myślę, że są to jak najbardziej świetne informacje. W takim razie, jeśli tylko najlepszych pożyczek potrzebujecie, to zerknijcie na stronę https://monebay.pl/pozyczka-dla-bezrobotnych . Tam wszystkiego się dowiecie.
picoaa

Re: Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: picoaa »

Nie mogę nic powiedzieć na ten temat, ale jak dla mnie, nie ma co się skupiać na jednej sprawie, jeśli po prostu nie sprawdzimy w sobie odpowiedzi na pytanie, jak dużo tych kosztów mamy zamiar płacić. Unieważnienie umowy WIBOR z kolei też jest możliwe, ale pamiętajmy - sensownie i dobrze, żebyśmy nie narzekali, że to jest kompletnie trudne.
lalalala

Re: Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: lalalala »

Pamiętajcie, że z kredytem to można naprawdę różnorako, ale jak już nie wiemy, co i jak, to zdecydujmy się na przykład na coś takiego jak doradca kredytowy Zabrze , bo to dla nas wsparcie, dobre oferty i niecodzienne często podejście. Jestem pewna, że warto spróbować. Dajcie znać, co myślicie.
Lupin

Re: Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: Lupin »

Regularne śledzenie stóp procentowych w bankach to obowiązek każdego kredytobiorcy. Zrozumienie, jak kształtują się stopy oprocentowania kredytów, jest kluczowe dla zarządzania naszymi finansami. Na https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wi ... -mediaroom natrafiłem na artykuł omawiający stopy referencyjne NBP. Autor szczegółowo wyjaśnia różne aspekty wpływające na te stopy. Przeczytajcie sobie.
marysiaa

Re: Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: marysiaa »

No dobrze - bo widzę, że co niektórzy tutaj nawet spore doświadczenie mają w kredytach.... A czy jest możliwa przykładowo pożyczka bez zdolności kredytowej przez internet ? Tak pytam, ponieważ mam problemy finansowe i szukam jakiegoś wsparcia w tym zakresie. Czy możecie mi pomóc?
Rafa82

Re: Dodatkowe koszty kredytu

Post autor: Rafa82 »

Jak się bierze kredyt na korzystnych warunkach, to nie trzeba martwić się dodatkowymi kosztami kredytu. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/ podsyłam namiary na stronę gdzie można wziąć taki kredyt, a przy tym nie wychodzić nawet z domu. Polecam
ODPOWIEDZ