Dobry psycholog Wałcz

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Krzysztofk40
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2019, 14:37

Dobry psycholog Wałcz

Post autor: Krzysztofk40 »

Od kilku miesięcy chodzę na wizyty do P. M. Molędy http://psychologmoleda.pl/ bo tak mnie w życiu wzięło, że nie ma chęci do życia, poza tym ta niska samoocena. Jako osoba poddająca się terapii musze przyznac, że p. Molęda jest świetnym specjalistą, który naprawdę pomaga. Niska samoocena pomału znika, a chęci do życia przypływają, lecz jeszcze długa droga przede mną.
Jako pacjent muszę powiedzieć, że p. M. Molęda jest doświadczonym psychologiem znającym się na rzeczy.
Jakich Wy polecacie psychologów?
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 58
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Dobry psycholog Wałcz

Post autor: Morella »

Na pewno trzeba szukać kogoś w okolicy. Nie będziecie przecież jechać 200 kilometrów na wizytę do psychologa. Ja na szczęście mieszkam w większym mieście więc nie narzekam na brak specjalistów. Jeżeli jesteście z Łodzi to zajrzyjcie sobie na stronkę http://poradniasalomon.com.pl/inne-uslugi/ Znajdziecie tu kompleksową pomoc psychologiczną i nie tylko, także poradnia Salomon świadczy inne usługi.
Gońda

Re: Dobry psycholog Wałcz

Post autor: Gońda »

Dobry rozwiązaniem będzie poszukanie psychologa online, nie trzeba się wtedy ograniczać do jednej miejscowości, zwłaszcza gdy mieszka się w mniejszym mieście to nie zawsze łatwo znaleźć dobrego psychologa. Ja właśnie korzystam z usług psychologa online i chwalę sobie taką formę terapii. Tutaj masz namiar na tę poradnię https://wetalk.pl , polecam mają świetnych psychologów.
Chowański

Re: Dobry psycholog Wałcz

Post autor: Chowański »

Dzisiaj faktycznie jest o tyle prościej, że możecie skorzystać z różnych form konsultacji psychologicznej. Ja czuję, że ciekawym wyborem może być postawienie na wideokonsultacje, które możecie odbyć za pośrednictwem https://psychomedic.online/ Warto mieć to na uwadze, bo chodzi w końcu o jak najszybsze otrzymanie pomocy.
ODPOWIEDZ